Anasayfa /  Medya

Survivor Türkiye-Yunanistan bitti mi? Survivor'ın formatı değişecek mi?

TV8'de bu sezon farklı bir formatla yayınlanan Survivor'ın reytinglerde kan kaybetmesi nedeniyle biteceği iddia edildi. Peki Survivor Türkiye-Yunanistan bitecek mi? İşte detaylar...

Abone ol
Abone ol 17 Şubat 2019 16:09

Survivor Türkiye Yunanistan formatının yayından kaldırılacağı iddia ediliyor. 2019 Survivor beklenen patlamayı yapamadı. Survivor Türkiye Yunanistan formatı resmen bitiyor mu?

İddialara göre Survivor Türkiye Yunanistan resmen final yaparak yayından kaldırılıyor. 1 Mart tarihinde Survivor 2019 tekrar başlayacak. TV8 ekranların en çok ekmek yediren işi olan Survivor beklenen patlamayı yapamadı.

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan formatı iki ülkeden de beklenen ilgiyi görmedi. Yunanistan da Survivor 2019 Türkiye Yunanistan’ın yayınlandığı Skai TV reytingleri çok kötü olunca yarışma programını 1 Mart 2019 tarihinde yayından kaldırmaya karar verdi.

SURVİVOR ÜNLÜLER-GÖNÜLLÜLER Mİ OLACAK?

iddialara göre Acun Ilıcalı, bu süreçte 15 gün içinde Ünlüler takımı kurabilirse Survivor formatı Ünlüler Gönüllüler olacak. Böylelikle Survivor formatı şu anki yarışmacılar Ünlüler, diğer yarışmacılar Gönüllüler olarak devam edecek.


Yorumlar