Anasayfa /  Magazin

Survivor Nisa kaç yaşında? Nisa Bölükbaşı kimdir?

Survivor haftanın her günü ekranlara geliyor. TV8'de yayınlanan programın yarışmacılarının yaşamları ise izleyiciler tarafından merak ediliyor. Gönüllüler takımın dikkat çeken yarışmacılarından Nisa Bölükbaşı'nın da hayatı merak konusu. Peki Survivor Nisa kaç yaşında? Nisa Bölükbaşı kimdir?

Abone ol
Abone ol 19 Mayıs 2020 16:21

Survivor'da rekabet hız kesmeden devam ediyor.Heyecanlı oyunların yer aldığı Survivor'da Ünlüler ve Gönüllüler takımı yarışıyor. Nisa Bölükbaşı, Survivor Gönüller takımında yarışan isimler arasında yer alıyor.Peki Survivor Nisa kimdir, kaç yaşında? Survivor Nisa nereli, ne iş yapıyor?

SURVIVOR NİSA KİMDİR?

2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da doğdu. Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı.

6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı.  

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Nisa, Prag Tenis Kulübü Cibulka'da 15 yıl performans sergiledi. 15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.

2018'de mimarlık okumaya başlayan Bölükbaşı, bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı şimdilerde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor.

 

Yorumlar