Anasayfa /  Foto Galeri

Survivor 2023'ün 4. ünlü yarışmacısı da belli oldu! İşte ünlüler takımı

Sevilen yarışma Survivor 2023 All Star'da yeni sezon merakla beklenirken ünlüler takımında yarışacak isimlerde belli olmaya başladı. Ayrıca yarışmada da format değişikliğine gidildi. İşte Survivor 2023 kadrosu, formatı ve kadroda yer alması beklenen isimler...

Survivor 2023'ün 4. ünlü yarışmacısı da belli oldu! İşte ünlüler takımı - Sayfa 1

izlenme rekorları kıran ekranların sevilen yarışma programı Survivor'un yeni sezonu için geri sayım başladı. 2006'dan beri her yıl TV8 ekranlarında izleyici karşısan çıkan Survivor 2023 yeni sezonda yepyeni bir formatla izleyici karşısına çıkacak. Yarışmanın ilk tanıtımı yayınlanırken yeni sezonda Survivor’da yer alacak kişiler için Ilıcalı’dan ilk açıklama geldi. Survivor’da bu sezonda "akıl oyunları" olacak.  Acun Ilıcalı'nın yeni sezon formatını 'Survivor 2023 All Star-Fenomenler' olarak açıklaması ise damga vurdu. Yapılan açıklama sonrasında kadroda kimlerin olduğu merak edilirken sosyal medyada sürpriz isimler yayıldı. Aralarında TikTok fenomenlerinin de olduğu yarışmacılar zorlu mücadele için Ocak ayında Dominik'e gitmesi bekleniyor.

Survivor 2023'ün 4. ünlü yarışmacısı da belli oldu! İşte ünlüler takımı - Sayfa 2

SURVİVOR YENİ SEZONDA YENİ FORMAT!

Acun Ilıcalı yeni sezon başvuruları ile ilgili yaptığı açıklamada "Survivor 2023’e hazır mısınız? Bu seneki sloganımız şu: Survivor akıl oyunları! Ada yaşamı ya da performansın dışında aklın da ön planda olduğu yeni bir Survivor geliyor. Yaşım var, hafif kilom var, çok yüzemem, çok koşamam demeyin, belki de pratik zekanız size oyunları kazandıracak. Hemen başvurun ve Survivor 2023’e katılma şansına sahip olun" dedi.

Survivor 2023'ün 4. ünlü yarışmacısı da belli oldu! İşte ünlüler takımı - Sayfa 3

KADRO OLUŞMAYA BAŞLIYOR
Sosyal medya hesabından Survivor 2023'le ilgili paylaşımlar yapmaya başlayan Acun Ilıcalı, yarışmacı kadrosunu duyurmaya devam ediyor. 

Survivor 2023'ün 4. ünlü yarışmacısı da belli oldu! İşte ünlüler takımı - Sayfa 4

SURVİVOR 2023'ÜN İLK YARIŞMACISI BERDAN MARDİNİ OLDU!

Survivor'ın 2023 yılındaki yeni sezonunda yarışacak ilk isim Berdan Mardini oldu. Son günlerde yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren Berdan Mardini'nin bir süredir Survivor'a hazırlandığı ortaya çıktı.

Acun Ilıcalı Survivor 2023 için kolları sıvarken Instagram hesabından ilk ismin Berdan Mardini olduğunu açıkladı. Yeni bir formatla ekrana gelecek Survivor 2023 kadrosunda yer alan ilk isim şarkıcı Berdan Mardini oldu.