Anasayfa /  Medya

Survivor 2018 : Murat Ceylan kimdir? Murat Ceylan kaç yaşında, nereli?

Survivor All Star 2018 Acun Ilıcalı'nın sunumu ile TV 8'de yayınlanmaya başladı. Daha önce 2013 yılında Survivor yarışmasına katılan Murat Ceylan bu sene de Survivor All Star yarışmacısı oldu. İzleyiciler Murat Ceylan kimdir, kaç yaşında merak ediyor. İşte Survivor Murat Ceylan hakkında merak edilenler...

Abone ol
Abone ol 10 Şubat 2018 21:39

Survivor Murat Ceylan kaç yaşında, nereli? Acun Ilıcalı tarafından açıklanan Survivor All Star kadrosunda yer alan Murat Ceylan daha önce 2013 yılında Survivor Ünlüler Gönüllüler kadrosunda yer almıştı. Peki Murat Ceylan kimdir, kaç yaşındadır? İşte cevabı…

MURAT CEYLAN KİMDİR?

Murat Ceylan, 15 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Liseden mezun olduktan sonra Londra'ya gitti ve orada, Central Saint Martins de Endüstriyel tasarım okudu. 2 yaşında piyano çalmaya başlayan ve müzik ile ilgilenen Murat Ceylan Wish, İstanbul Devlet Konservatuvarları Profesörü Ergican Saydam'dan müzik dersleri aldı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. Şu an ise Yuksek Lisans eğitimine devam etmektedir.

SURVIVOR 2018 FRAGMAN İZLE

Müzikten başka birçok spor dalı ile ilgilenen Murat, İstanbul Atlı Spor Klubü'nde lisanslı binicilik yapmaktadır. Fitness a olan ilgisi dışında, Surf ve paten yapmayı seven ve aynı zamanda maceracı bir kişiliğe sahiptir.

Survivor Murat Ceylan, 2013 yılında Panama'da yapılan, Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu 3. sezon Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarışmıştır.

17 Eylül 2014 tarihinde TV8'de başlayan “Para Bende” adlı her hafta başka bir ülkede, başka bir şehirde geçen bir yarışmada Almeda Abazi ile yarıştı.

2016 yılında Ozan Doğulu ve Çağrı Sertel aranjörlüğünde, söz ve müziği kendisine ait olan “Yeni Nesil” adlı bir müzik albümü çıkarttı. Çıkış parçasının klibini başarılı fotoğrafçı, Nihat Odabaşı ile çekmiştir. İngilizce parçaları ile de genç sanatçı dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.
Yorumlar