Anasayfa /  Medya

Survivor 2017 eleme adayları kimler oldu? Survivor 2017 34. bölüm tanıtım filmi izle!

Survivor 2017'nin son bölümünde nefes kesen bir dokunulmazlık oyunu daha yaşandı. İki takım, haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için kıyasıya mücadele etti. Peki dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Konseyde kimin adı yazıldı? Survivor 34. bölüm tanıtım filmi yayınlandı mı? Tüm detaylar haberimizde...

Abone ol
Abone ol 06 Mart 2017 02:40

Survivor yeni bölümde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu geride kaldı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazanırken, Ünlüler takımında ise bu mağlubiyetin verdiği bir gerginlik hakimdi. Zor bir mücadelenin ardından Gönüllüler takımı haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazandı.

Yarışmaya, Ünlüler takımı arasında yaşanan tartışma da damgasını vurdu. Dokunulmazlığın son anlarında ve dokunulmazlık sonrası adaya dönüşte Ünlüler takımından Adem Kılıççı ve Serhat Akın neredeyse birbirlerine gireceklerdi. Bireysel dokunulmazlığı ise İlhan Mansız kazandı.

SURVIVOR’DA ELEME ADAYLARI KİMLER?

İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler, gitmeleri için Adem ile Sabriye'nin adını vermişti. Bu akşamki konseyde ise adı en çok yazılan isim Tarık Mengüç oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan İlhan Mansız da 4. ve son eleme adayı olarak Çılgın Sedat’ın ismini söyledi

ÜNLÜLER TAKIMINDA BÜYÜK TARTIŞMA 

Ünlüler Takımı’nda sinirler gerildi. Sabriye ve Serhat arasında başlayan tartışmaya diğer yarışmacılar da dahil olunca tansiyon bir anda tavan yaptı.

SURVİVOR 2017 34. BÖLÜM TANITIMI - 6 MART 2017

DÜN AKŞAM KİMİN ADI YAZILDI?

İyi bir efor sarf etmelerine rağmen final turunda dokunulmazlık sembolünü gönüllüler takımına kaptıran ünlüler, takımlarından iki ismi seçmek üzere ada konseyine gitti. Son haftalarda konseyde ismi en çok zikredilen isim olan Sabriye Şengül, bir kez daha adını eleme potasında gördü. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Sema ise sürpriz bir şekilde Adem'in ismini söylerek eleme potasına girecek ikinci ismi de belirlemiş oldu. Adem, son günlerde takım arkadaşları tarafından Sabriye'yi korumakla suçlanıyordu.

ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2017'nin Cuma akşamı yayınlanan bölümde iki takım arasında adeta açlık oyunları oynandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı Cuma akşamı bol proteinle bir yemek için mücadele etti. Alp Kırşan ödülü gösterdiği an iki takım adeta havaya fırladı. Cuma akşamı ödülü kazanan takım çıtır tavukla buluştu. Gönüllüler takımı oyunun ilk etabında oldukça rahat bir galibiyet alarak durumu 1-0'a getirdi. İkinci turda ise adeta son ana kadar mücadele yaşandı. 2. turda oyun 4-4 iken Elif Şadoğlu finali yaparak gönüllüler takımına ödülü ulaştırdı. Oyun esnasında Serhat Akın ve Bulut Özdemiroğlu ilede bir tartışma yaşandı. İki ayrı takımda yarışan yarışmacılar arasında süren tartışma kısa bir süre sonra tatlıya bağlandı.

SADİN ADAYA VEDA ETTİ

Gönüllüler takımının Survivor adasına sonradan dahil olan yarışmacısı Sadin Bakır, Survivor 2017'ye geçen hafta veda eden isim oldu. Survivor'daki vedanın ardınan şaşkınlığını gizleyemeyen Sadin, elenmeyi beklemediğini açıkladı ve okuduğu bir şiirle yarışmaya veda etti.

BERNA GERİLİMİ SÜRÜYOR

Oyun almasına rağmen huzursuzluk yarattığı gerekçesiyle takım arkadaşlarının sıkça eleştirisine maruz kalan Berna, çoğu zaman kendini tartışmaların içinde buluyor. Takım arkadaşları tarafından en çok eleştirildiği konu ise Berna'dan bahsedilmeyen veya onla ilgili olmayan konularda Berna'nın yanlış anlayıp söze girmesi ve bir şekilde gerginlik çıkarması oluyor.

ÜNLÜLERDE COCONUT AVI

Ünlüler adasında herkesin kendi yiyeceğini ayırmasını ardından adada tam anlamıyla coconut avı başladı. Herkes kendisine yaklaşık 10 adet coconut toplayınca bu durum tartışmaların çıkmasına sebep oldu. Hatta coconut sayısının 30'u aşması bazı yarışmacıları şaşırttı. Ortak toplandığında kimsenin coconut bulamadığını söyleyen Sema, yiyeceklerin ayrılmasıyla birlikte biranda herkesin coconut'ları bulmaya başladığını imalı sözlerle dile getirdi

SERHAT GERİ DÖNÜYOR

Serhat Akın geçirdiği sakatlığın ardından yaklaşık 3 haftadır oyunlara dahil olamıyor ve bu konuda büyük sıkıntı çekiyordu. Serhat'ın sakatlığının bu hafta biraz düzeldiğini belirterek oynamak istediğiniz dile getirdi ve bu haftaki ödül oyununda sahalara geri dönüyor.

sözcü-hürriyet


Yorumlar