Anasayfa /  Milli piyango

Süper Loto 22 Nisan 2021 sonuçları ne zaman belli olacak?

22 Nisan Süper Loto sonuçları ve bilet sorgulama işlemleri için gözler “millipiyangoonline.com” adresinde olacak. Şans oyunu tutkunları 1 milyon 941 bin TL’lik devreden büyük ikramiye tutarı bulunan oyunda talihli rakamları bilmeye çalışacaklar. Peki, Süper Loto 22 Nisan 2021 sonuçları ne zaman, saat kaçta belli olacak?

Abone ol
Abone ol 22 Nisan 2021 16:20

Haftanın ikinci Süper Loto çekilişi bugün gerçekleştiriliyor. 22 Nisan 2021 tarihli yeni çekilişte 1 milyon 941 bin liralık devirli ikramiye tutarı bulunuyor. 6 bilenin büyük ikramiyenin sahibi olacağı çekilişte Milli Piyango yetkilileri ve noter görevlileri de hazır bulunacak. İşte çekilişle ilgili bilinmesi gereken tüm detaylar… 

22 NİSAN 2021 SÜPER LOTO SONUÇLARI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Süper Loto çekilişi bugün saat 21:30’da başlayacak. Yaklaşık 5-6 dakika sürecek çekilişin tamamlanmasının ardından bilet sorgulama işlemleri “millipiyangoonline.com” adresinde olacak.

SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ...

Haftanın ikinci Süper Loto çekilişinde 2, 3, 4, 5 ve 6 bilenler ikramiye almaya hak kazanacaklar. Çekiliş sonrasında ise ikramiye detayları netleşmiş olacak.

Çekilişe katılmak isteyen kişiler kolon başı 3 TL ödeyerek şans oyununu oynayabilirler. Oyunu oynamak için Milli Piyango bayileri, mobil uygulaması ve “millipiyangoonline.com” adresi kullanılabilir. 18 yaşından büyük herkes şans oyununa dilediği takdirde katılabilir.

Yorumlar