Anasayfa /  Ekonomi

Süper Loto 2 Ağustos 2020 çekiliş sonuçları belli oldu! Büyük ikramiye 25 milyon!

Milli Piyango için belirlenen yeni sistem dahilinde ilk çekiliş bu akşam Süper Loto ile başladı. 2 Ağustos 2020 Süper Loto oyunu çekilişi yapıldı. Merakla beklenen 25 milyon liralık ödüllü Süper Loto çekilişi sona erdi. Süper Loto'da kazanan numaralar 9, 16, 18, 44, 47 ve 51 oldu.

Abone ol
Abone ol 02 Ağustos 2020 21:28

Süper Loto 2 Ağustos 2020 çekiliş sonuçları belli oldu! Büyük ikramiye 25 milyon!

Süper Loto'nun yeni sistemini oynayanlar büyük ödül çekilişini Milli Piyango İdaresi'nin resmi YouTubekanalından takip etti.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve Şans Merkezi adı verilen çekiliş stüdyosunda yapılan çekilişi www.millipiyangoonline.com sitesinden takip edebilirsiniz.

Süper Loto çekilişleri Pazar, Salı ve Perşembe günleri olmak üzere artık haftanın 3 günü saat 20:00’da gerçekleştirilecek. 

 Artık 2 bilene de ikramiye var
Yenilenen Süper Loto ve Çılgın Sayısal Loto oyunlarında yeni dönemle birlikte artık 2 tutturanlara da ikramiye var. Bu akşamki Süper Loto çekilişinden itibaren 6, 5, 4 ve 3 bilenlerin yanı sıra 2 numarayı doğru tahmin edenlere de ödeme yapılacak.

MİLLİ PİYANGO ONLINE SÜPER LOTO SONUÇ EKRANI

Şans oyunlarını yakından takip edenler ‘Sayısal Loto’, ‘Süper Loto’ ve ‘Kazı Kazan’ oyunlarına yenilenen yüzleriyle Milli Piyango Online adresinden ve bayilerden rahatlıkla ulaşabilecek. 

Neler yenilendi?

  • Kuponu yenilendi.
  • Çoklu çekiliş seçeneği ile haftalarca şansınızı deneyebilirsiniz.
  • Artık haftanın üç günü; salı, perşembe ve pazar çekiliş yapılacak.
  • Sen seç kutucuğu ile terminale rastgele sayılar oynatabilirsiniz.
Yorumlar