Anasayfa /  Foto Galeri

Son yılların en ilginç gasbı'' gulu gulu'' !

Adana'da en ilginç gasp türlerinden biri yaşandı. Çarşaf giyip, zorla eve girmek istedikleri kadının yardım çığlıklarını bastırmak için “gulu gulu” diyerek ses çıkartıp elini, ağzını, bağlayarak 28 bin liralık altınını gasp edip kaçan zanlılar suçlarını itiraf etti.

Son yılların en ilginç gasbı'' gulu gulu'' ! - Sayfa 1

Son yılların en ilginç gasbı '' gulu gulu'' !

Adana'da çarşaf giyip, zorla eve girmek istedikleri kadının yardım çığlıklarını bastırmak için “gulu gulu” diyerek ses çıkartıp elini, ağzını, bağlayarak 28 bin liralık altınını gasp edip kaçan zanlılar suçlarını itiraf etti.

Son yılların en ilginç gasbı'' gulu gulu'' ! - Sayfa 2

Zanlı sevgililer olaydan sonra polis tarafından yakalanıp tutuklanırken, çaldıkları altınlar da sattığı kuyumcudan alınıp kadına teslim edildi.

Gasp edilen kadın "Beni gulu gulu diyerek elini ağzımı bağlayıp boğazıma bıçak dayayıp gasp ettiler" diyerek çok korktuğunu anlattı.

Son yılların en ilginç gasbı'' gulu gulu'' ! - Sayfa 3

Adana’da kocasının harcadıkları parasını yerine koymak için kadın kılığına giren sevgilisiyle akrabalarını gasp eden kadının oyunu cezaevinde bitti.

Çarşaf giyip, zorla eve girmek istedikleri kadının yardım çığlıklarını bastırmak için “gulu gulu” diyerek ses çıkartıp elini, ağzını, bağlayarak 28 bin liralık altınını gasp edip kaçan zanlılar suçlarını itiraf etti.

Son yılların en ilginç gasbı'' gulu gulu'' ! - Sayfa 4

Edinilen bilgiye göre, olay merkez Yüreğir ilçesi,meydana geldi.

İddiaya göre emlakçıda çalışan Mahsun A. (26) evli ve 1 çocuk annesi Filiz D. (31) ile bir süre önce tanışıp sevgili oldu

Bir süre sonra Mahsun A. bahis oynadığını, bu nedenle borcu olduğunu söyleyerek Filiz D.’den para istedi. Filiz D. de kocasının biriktirdiği 3 bilezik ve 10 bin lira parayı Mahsun A.’ya getirdi.