Anasayfa /  Foto Galeri

'Şişmanlarla görüşmüyorum' diyen Deniz Akkaya'ya Eser Yenenler'den yanıt

Oyuncu Eser Yenenler, HaberGlobal, ekranlarında yer alan Buket Aydın'ın sunduğu programa konuk oldu. Yenenler, Deniz Akkaya'nın 'Şişmanlarla görüşmüyorum' sözlerine cevap verdi.

'Şişmanlarla görüşmüyorum' diyen Deniz Akkaya'ya Eser Yenenler'den yanıt - Sayfa 1

Buket Aydın'la Tarafını Seç'e konuk olan Eser Yenenler, programda kendisine yöneltilen sorulara cevap verdi.

'Şişmanlarla görüşmüyorum' diyen Deniz Akkaya'ya Eser Yenenler'den yanıt - Sayfa 2

Deniz Akkaya'nın tepki çeken 'şişmanlarla görüşmüyorum' sözleriyle ilgili konuşan Eser Yenenler, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

'Şişmanlarla görüşmüyorum' diyen Deniz Akkaya'ya Eser Yenenler'den yanıt - Sayfa 3

İNSANLARI KİLOSUYLA YARGILAMAMAYI HERKES ÖĞRENECEK

Yenenler, 'Şişmanlarda Deniz Akkaya'ya bayılıyordu, Allah Allah. Böyle bir şey yok. Deniz Akkaya, benim programımda söylemişti. Tabi orada talihsiz bir açıklama diyelim yani. Görüştüğü illa çok şişman vardır. Şişman adamın programına geldi, benim programıma geldi. Ama bu şekilcilik artık yoktur, açıkçası olduğunu zannetmiyorum. İnsanları kilosuyla yargılamamayı herkes öğrenecek' ifadelerini kullandı.

'Şişmanlarla görüşmüyorum' diyen Deniz Akkaya'ya Eser Yenenler'den yanıt - Sayfa 4

"ÜMİT KİLOLU KALSAYDI, DAHA ÇOK BULACAKTI" 
Yenenler, meslektaşı Ümit Erdim'e verdiği kilolar sonrası oyunculuk teklilifi gelmemesini, "Ümit'in en sevdiğimiz rolleri hep şişman karakterler. Kilolu olmak onun için de bir avantajdı. Belki tombik karakterle devam etseydi daha fazla iş bulacaktı ama belki mutsuz olacaktı" şeklinde değendirdi.