Anasayfa /  Güncel

Sınavdan çıkan öğrencinin cevabı kahkahaya boğdu !

YKS'nin ikinci oturumuna giren genç, CNN Türk spikerinin "Sınav nasıl geçti?" sorusuna verdiği yanıtla kahkahalara boğdu. Sınavdan çıkan genç, "Cevap kağıdım sosyal mesafe kuralına uygundu. Cevapların arasında boşluk vardı" dedi.

Abone ol
Abone ol 28 Haziran 2020 15:31

Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın (YKS) ikinci oturumu olan Alan Yeterlilik Sınavı'ndan (AYT) çıkan bir genç, "Sınav nasıl geçti" sorusuna verdiği yanıtla kahkahalara boğdu. Genç, "Sınav eleyici oldu. Ben de elendim. Cevap kağıdım sosyal mesafe kuralına uygundu" dedi.

Üniversitelere giriş sınavlarının ikinci oturumu olan AYT bugün yapılan sınavla tamamlandı. 81 ilde yüz binlerce genç, iyi bir eğitim alma umuduyla sınavda ter döktü. Öğrencilerin geleceğini doğrudan etkileyen bu günde çok sayıda ilginç olay meydana geldi. Onlardan birisi de CNN Türk canlı yayınında yaşandı.

"CEVAP KAĞIDIM SOSYAL MESAFEYE UYGUNDU"
Muhabir Fulya Öztürk, sınavdan çıkan bir gence mikrofon uzattı. Soybaş, "Sınav nasıl geçti?" diye sordu. Genç, "Açıkçası eleyici bir sınavdı. Elenenler arasında ben de varım. Cevap kağıdım sosyal mesafeyi gayet iyi korudu boş cevaplardan dolayı. Çok da kötü geçmedi aslında şimdi biraz abarttım da büyük ihtimal çoğu kişi elenecek. Çok da kötü geçmedi aslında beklediğim gibi geçti" şeklinde konuştu.

Gencin konuşması izleyenleri kahkahaya boğarken sosyal medya yüzlerce kez paylaşıldı.

Etiketler yks ayt sosyal mesafe
Yorumlar