Anasayfa /  Foto Galeri

Sigara fiyatlarına zam geldi! 4 Temmuz güncel sigara fiyatları...

Sigara fiyatları gelen zam iddiaları sebebiyle son dakika haberleri arasında bulunuyor. Vatandaşlar Sigaraya zam mı geldi, sigara zammı sonrası yeni sigara fiyatları ne kadar oldu? sorularına yanıt arıyor. Tekel Bayileri Platformu (TBP) Başkanı Özgür Aybaş, sigaraya zam geldiğini duyurdu. İşte sigara zammı sonrası 4 Temmuz sigara fiyatları 2022…

Sigara fiyatlarına zam geldi! 4 Temmuz güncel sigara fiyatları... - Sayfa 1

Sigara fiyatları zammı dün açıklandı. Sigara zammının ardından fiyatlarda değişikliğe gidildi. 2022 yılı içerisinde toplamda 8 TL'lik artış yaşayan sigara fiyatlarına dün bir yenisi daha eklendi. Tekel Bayileri Platformu (TBP) Başkanı Özgür Aybaş, JTİ grubuna zam geldiğini bildirdi. Peki sigara fiyatları ne kadar, kaç TL oldu? İşte sigara zammı sonrası 4Temmuz sigara fiyatları güncel listesi...

Sigara fiyatlarına zam geldi! 4 Temmuz güncel sigara fiyatları... - Sayfa 2

Sigaraya zam geldi mi 2 Temmuz?

Tekel Bayileri Platformu (TBP) Başkanı Özgür Aybaş, bir sigara grubuna daha zam geldiğini bildirdi. Aybaş’ın aktardığına göre Japan Tobacco International (JTI) grubu sigaralara 2 lira zam geldi.

JTI grubu marka sigaralara gelen zammın ardından diğer markalara da zam gelip gelmeyeceği merak konusu oldu. 

Diğer sigara markalarının zam yapıp yapmayacağı henüz belli değil. 

Sigara fiyatlarına zam geldi! 4 Temmuz güncel sigara fiyatları... - Sayfa 3

Sigaraya 9 TL zam mı gelecek?

Sosyal medyada sigaraya 9 TL zam geleceği konuşulurken, Philip Morris, BAT, Turk TAB ve JTI kanadından resmi bir açıklama gelmedi.

Sigara fiyatlarına zam geldi! 4 Temmuz güncel sigara fiyatları... - Sayfa 4

2 Temmuz 2022 sigara fiyatları güncel listesi

Sigara zammının ardından Japan Tobacco International (JTI) grubunda en düşük sigara fiyatı 27,5 TL olurken en yüksek sigara fiyatı 30 TL'yi gördü.