Anasayfa /  Foto Galeri

Şeyma Subaşı'dan acı haber! Bebeğini kaybetti...

Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi'den geçtiğimiz günlerde evlenme teklifi alan Şeyma Subaşı dün hamile olduğunu açıklamıştı. Şeyma Subaşı bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda takipçileri ile üzücü haberi paylaştı

Şeyma Subaşı'dan acı haber! Bebeğini kaybetti... - Sayfa 1

Sosyal medyadan açıklama yapan Subaşı, "Arkadaşlarım ve ailem. Son zamanlarda hamile olduğuma dair çıkan söylentileri memnuniyetle doğrulamayı ve hamile olduğumu bilmenizi isterim" demişti.

Şeyma Subaşı'dan acı haber! Bebeğini kaybetti... - Sayfa 2

"Dürüst olmak gerekirse evlenmek için acele etmemizin nedeni de buydu" diyen Subaşı, "Acele etmek için bir sebep olmadığına karar verdik. Birbirimize sevgi ve saygı duyuyoruz, şimdilik kutlamaları erteleyip hamileliğin keyfini çıkarmaya odaklanmaya karar verdik. Bütün iyi dilekleriniz ve desteğiniz için teşekkürler. Gelecek için heyecanlıyım" diye konuşmuştu.

Şeyma Subaşı'dan acı haber! Bebeğini kaybetti... - Sayfa 3

ÜZÜCÜ HABERİ BÖYLE DUYURDU 
Sosyal medyadan üzücü haberi veren Subaşı, "Yüksek stres sebebiyle düğünü ertelediğimizi söylemiştim. Maalesef bu stres bebeğimi kaybetmeme neden oldu. Yas tutmam ve yaşadığım duygularla başa çıkabilmem için zamana ihtiyacım var." ifadelerini kullandı.

Şeyma Subaşı'dan acı haber! Bebeğini kaybetti... - Sayfa 4

30 yaşındaki Şeyma Subaşı hamile olduğunu duyurduktan hemen sonra; paylaşımını kaldırmıştı.