Anasayfa /  Foto Galeri

Seren Serengil'e yaptığı bir paylaşım nedeni ile yeniden hapsi istendi

Seren Serengil'e yaptığı bir paylaşım nedeni ile yeniden hapsi istendi! Sunucu Seren Serengil magazin dünyasında bir erkeğin sevgilisiyle ayrıldıktan sonra sevgilisinin annesiyle birlikte olduğunu ima eden bir paylaşım yapınca davalık oldu.

Seren Serengil'e yaptığı bir paylaşım nedeni ile yeniden hapsi istendi - Sayfa 1

Seren Serengil'e yaptığı bir paylaşım nedeni ile yeniden hapsi istendi!

Sunucu Seren Serengil magazin dünyasında bir erkeğin sevgilisiyle ayrıldıktan sonra sevgilisinin annesiyle birlikte olduğunu ima eden bir paylaşım yapınca davalık oldu.

Seren Serengil'e yaptığı bir paylaşım nedeni ile yeniden hapsi istendi - Sayfa 2

Sabah'tan Atakan Irmak'ın haberine göre ünlü sunucu Seren Serengil magazin dünyasında bir erkeğin sevgilisiyle ayrıldıktan sonra sevgilisinin annesiyle birlikte olduğunu ima eden bir paylaşım yaptı.

Seren Serengil'e yaptığı bir paylaşım nedeni ile yeniden hapsi istendi - Sayfa 3

Serengil'in söz konusu paylaşımı ünlü iş insanı Can Tanrıyar'ı rahatsız etti. Çünkü iddiaya göre Can Tanrıyar'ın eski sevgilisi Petek Dinçöz'ün annesiyle ilişki yaşadığı yıllar önce iddia edilmiş, Tanrıyar söz konusu iddialar sonrası yüklü miktarda tazminatlar kazanmıştı.

Seren Serengil'e yaptığı bir paylaşım nedeni ile yeniden hapsi istendi - Sayfa 4

"İFTİRA ATANLARDAN TAZMİNAT KAZANDIM"

Can Tanrıyar, Seren Serengil'in paylaşımı sonrası savcılığa başvurarak şikâyetçi oldu. Şikâyet dilekçesinde Serengil'in iddia ettiği kişinin kendisi olduğunu, yıllar önce ortaya atılan bu iddia nedeniyle kişilik haklarının zedelendiğini ve iddiayı ortaya atan magazin camiasından yüklü miktarda tazminat kazandığını anlattı.