Anasayfa /  Medya /  Dizi

Sen Anlat Karadeniz 32. Bölüm Fragmanı İZLE (Sen Anlat Karadeniz son bölüm full izle)

Sen Anlat Karadeniz'in nefes kesen 31 bölümü televizyonlarda yayınlandı. İşte kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Sen Anlat Karadeniz 31.Bölüm izle Sen Anlat Karadeniz 32. bölüm fragmanı.

Abone ol
Abone ol 29 Kasım 2018 14:14

ATV'nin rekor kıran dizilerinden Sen Anlat Karadeniz'in 31. bölümü ekranlara geldi. İşte Sen Anlat Karadeniz 31.Bölüm izle ve Sen Anlat Karadeniz 32. bölüm fragmanı.

Sen Anlat Karadeniz'in merakla beklenen 31.bölümünde Nefes hep hayalini kurduğu gelinliğini giyecek. Sen Anlat Karadeniz'in 31. yeni bölümünü aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz. Sen Anlat Karadeniz 32. yeni bölüm bu akşam Atv ekranlarında izleyicisine duygu dolu anlar yaşatacak. 

SEN ANLAT KARADENİZ 31. BÖLÜM FULL İZLE - TIKLA

Sen Anlat Karadeniz 32. bölüm fragmanı İZLE 

SEN ANLAT KARADENİZ KONUSU"Ben anlatınca deli diyorlar!"

On altı yaşındayken kapatıldığı evde, sekiz senedir Vedat Sayar'ın karısı olmaya mecbur bırakılan Nefes'in hayatındaki tek güzel şey yedi yaşındaki oğlu Yiğit'tir. Bu sekiz yıl boyunca gece gündüz gördüğü şiddete boyun eğmeyen Nefes, her fırsatta oğlunu da alarak kaçmaya çalışır. Ama her defasında yakalanır, kapılar tekrar üstüne kilitlenir ve yine şiddete maruz kalır. Her kurtulma girişimi başarısızlıkla sonuçlanır, ta ki Tahir Kaleli ile karşılaşana kadar.

Tahir Kaleli, nam-ı diğer Deli Tahir, Karadenizli muhafazakâr bir ailenin oğludur. Ailenin sahip olduğu kum şirketinde masa başında oturacağına, kum gemilerinde kaptanlık yapmayı, koca koca direklerin tepelerinde makara yağlamayı tercih eden asi, mert, gözü pek, korkusuz bir Karadeniz delikanlısıdır. Tek derdi onu köyün en uslu kızıyla evlendirmek isteyen annesi Saniye'dir. Ancak Sayar Beton'la anlaşma imzalamak için geldikleri İstanbul'da, Tahir'in hayatı sonsuza kadar değişecektir. Vedat Sayar, Kaleli ailesini akşam yemeğine çağırınca Tahir'le Nefes tanışırlar. Tahir Nefes'e ilk gördüğü anda vurulur ve kısacık bir andan sonra evli barklı kadına bakmanın ağırlığını hissedip bakışlarını da ilgisini de Nefes'den çeker, ta ki o narin bileklerde şiddet izlerini görene kadar.

Vedat, hasta kafasıyla karısına bileğindeki morlukları soran Tahir'i yanlış anlar; bileklerini gösterdiği için Nefes'i suçlar ve ceza olarak parmaklarını kırar. Bu artık son noktadır. Nefes kocasının misafirlerle ilgilenmesini fırsat bilerek oğlunu alır ve kaçar. Bu kaçış hem Tahir'i hem Nefes'i hem de Kaleli ailesini çok büyük bir çıkmazın içine sokacaktır.

Nefes kaçar ama nereye? Tahir pikabının arkasında anne ve oğlunu bulunca ne yapacak? Vedat, karısını Tahir'in kaçırdığını anlarsa neler olacak? Kaleli ailesi, evli barklı bir kadın için Tahir'in hayatını riske atacak mı? Tahir senelerce şiddet gören bir kadını ve oğlunu kocasına teslim etmemek için neleri göze alacak, ne kadar ileri gidecek?Yorumlar