Anasayfa /  Foto Galeri

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra boşanıyor!

2019 yılında evlenen sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile futbolcu Gökhan Çıra hakkında bomba iddia ortaya atıldı. Çiftin cuma günü Beykoz Adliyesi'nde boşanacağı iddiası magazin gündeminde yer aldı.

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra boşanıyor! - Sayfa 1

Uzun süredir devam eden ilişkilerini 2019 yılında nikah masasına taşıyan ve görkemli bir düğünle dünyaevine gören Selin Ciğerci ile futbolcu Gökhan Çıra hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı.

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra boşanıyor! - Sayfa 2

CUMA GÜNÜ BOŞANIYORLAR
Instagram'da 2. Sayfa'nın haberine göre, daha önce adı ihanet dedikodusuna karışan Çıra ile Selin Ciğerci'nin boşanma kararı aldığı ileri sürüldü. Çiftin cuma günü Beykoz Adliyesi'ne giderek boşanacağı da konuşulanlar arasında. Ayrılık haberiyle gündeme bomba gibi düşen çift henüz bir açıklama yapmadı.

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra boşanıyor! - Sayfa 3

GÖKHAN ÇIRA'NIN ADI YASAK AŞK İDDİASINA KARIŞMIŞTI
Geçtiğimiz sene Gökhan Çıra'nın evliyken eski Survivor yarışmacısı Melisa Emirbayer ile yasak aşk yaşadığı iddia edilmişti. Hatta ilişkiyi öğrenen Ciğerci'nin Emirbayer'in yüzüne kezzap atarak şiddet uyguladığı da ileri sürülmüştü. Ancak Melisa Emirbayer ile video çeken Selin Ciğerci, tüm iddiaları yalanlamıştı.