Anasayfa /  Ekonomi /  Memurlar

Şehir Hastanelerine En Az Lise Mezunu Personel Alımı İlanları Yayımlandı!

Şehir Hastanelerine En Az Lise Mezunu Personel Alımı İlanları Yayımlandı! Türkiye'de Ankara, Elazığ ve Konya Şehir Hastaneleri için personel alımı yapılacağı açıklandı. İşte ilan şartları ve tüm detaylar.

Abone ol
Abone ol 17 Kasım 2019 02:46

Şehir Hastanelerine En Az Lise Mezunu Personel Alımı İlanları Yayımlandı!

Türkiye’de sayısı giderek artan şehir hastaneleri için personel alımları ile istihdama katkı yapılmaya devam ediliyor. Yeni yayınlanan personel alımları ile en az lise mezunu olmak şartıyla KPSS puanı aranmaksızın personel alınacak. Adayların en az 3 bin lira maaşla göreve başlayacağı da belirtildi. Tüm ilanlar kariyer iş ilan sitesinde yayınlanırken, adayların başvuru yapmak adına ilgili siteyi kullanması gerekiyor.

Ankara Şehir Hastanesi En Az Lise Mezunu Personel Alımı Şartları Neler?
Ankara’da bulunan Ankara Şehir Hastanesi için yayınlanan ilanda, Kan Alma Sekreteri alınacağı belirtildi. Alımla ilgili şartlar ise şöyle;

En az lise mezunu (Tıbbi Sekreterlik bölümlerinden mezun olanlar öncelikli) 3 yıl meslek deneyimi
HBYS/LBS sistemini bilen
Bilgisayar kullanabilen

Ankara’da oturan ya da oturabilecek

https://www.kariyer.net/is-ilani/siemens-san-ve-tic-a-s-kan-alma-sekreteri-184253-2391595 adresi üzerinden ilgili pozisyona başvuru yapılabilir.

Konya Şehir Hastanesi En Az Lise Mezunu Personel Alımı Şartları Neler?

Konya Şehir Hastanesi için ise Sterilizasyon Yöneticisi için alım gerçekleştirilecek. Alımlarda ilgili kişilerin minimum Lise ve Lisans Sağlık
Mezunu olması gerektiği belirtilirken şartlar şu şekilde açıklandı;

Ameliyathane, sterilizasyon ve dezenfeksiyon konusunda bilgi sahibi Yöneticilik vasıflarına sahip olan
Vardiyalı çalışma sisteminde çalışabilecek

https://www.kariyer.net/is-ilani/sas-sterilizasyon-servisleri-anonim-sirketi-sterilizasyon-yoneticisi-2403541 adresi üzerinden ilgili pozisyona başvuru yapılabilir.

Elazığ Şehir Hastanesi En Az Lise Mezunu Personel Alımı Şartları Neler?

Elazığ Şehir Hastanesi için yayınlanan ilanda ise laboratuvar sorumlusu olarak alımların yapılacağı açıklandı. Bu kadro için aranan şartlar ise şöyle;

Sağlık Meslek Liseleri'nin ‘’Laboratuvar Teknisyenliği’’, Meslek Yüksek Okulları'nın “Tıbbi Laboratuvar Teknikleri” veya Fen Fakültelerinin ’’Biyoloji / Kimya’’ bölümlerinden mezun olma
En az 2 yıl iş deneyimi
Laboratuvar çalışma sistemini bilen ve hastane otomasyon sistemlerini kullanabilen

Bilgisayar ve ofis programlarını kullanabilen Kalite yönetim sistemi bilgisi olan
Elazığ’da oturan ya da oturabilecek

https://www.kariyer.net/is-ilani/deren-laboratuvar-laboratuvar-sorumlusu-2397124 adresi üzerinden ilgili pozisyona başvuru yapılabilir.

İlgili ilanlar Kariyer sitesinde farklı firmalar tarafından yayınlandığı gibi alımlar ve iş ile ilgili diğer tüm süreçler de yine ilgili firmalar tarafından gerçekleştirilecektir.

Yorumlar