Anasayfa /  Foto Galeri

Şarkıcı Alişan, çocuğu ve eşinin de olduğu araçla kaza yaptı! İşte ilk görüntüler

Ünlü şarkıcı Alişan, eşi Buse Varol ve 2 yaşındaki çocuğuyla bakıcısının içinde olduğu araç direksiyon hakimiyetini kaybederek takla attı. Korkunç kazayı ufak sıyrıklarla atlatan Alişan, "Ölümden döndük, verilmiş sadakamız varmış" dedi.

Şarkıcı Alişan, çocuğu ve eşinin de olduğu araçla kaza yaptı! İşte ilk görüntüler - Sayfa 1

Ünlü şarkıcı Alişan, İzmir'e giderken trafik kazası geçirdi. Eşi Buse Varol, çocuğu ve bakıcının da bulunduğu araç takla attı. Ufak sıyrıklar ile atlatılan kazada sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Şarkıcı Alişan, çocuğu ve eşinin de olduğu araçla kaza yaptı! İşte ilk görüntüler - Sayfa 2

TAKLA ATIP 30 METRE SÜRÜKLENDİ
Alişan olarak tanınan şarkıcı Serkan Burak Tektaş, Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde trafik kazası yaptı. İstanbul'dan İzmir'e gittiği öğrenilen Alişan'ın kullandığı 34 BAB 35 plakalı cip, İzmir-İstanbul Otoyulu'nda Çerkezosmaniye Mahallesi yakınlarında sağ arka aksının kırılması sonucu bariyerlere çarpıp devrildikten sonra 30 metre sürüklendi.

Şarkıcı Alişan, çocuğu ve eşinin de olduğu araçla kaza yaptı! İşte ilk görüntüler - Sayfa 3

"ÖLÜMDEN DÖNDÜK"
Kazadan Alişan ile araçta bulunan eşi Buse Varol ve oğlu Burak (2) yara almadan kurtulurken, ailenin yabancı uyruklu çocuk bakıcısı ise olay yerine gelen ambulansla Akhisar'daki özel bir hastaneye kaldırıldı. Alişan, gazetecilere yaptığı açıklamada, yolda seyir halindeyken ne olduğu anlamadan aracın bariyerlere çarptıktan sonra devrildiğini belirterek, "Büyük şok yaşadık, ölümden döndük. Hayatımda ilk kez kaza yapıyorum, verilmiş sadakamız varmış. Sonra gördük ki aracın aksı kopmuş. Böyle bir aracın aksı nasıl kopabilir hayret ediyorum. Büyük şok yaşadık" diye konuştu.

Şarkıcı Alişan, çocuğu ve eşinin de olduğu araçla kaza yaptı! İşte ilk görüntüler - Sayfa 4

İşte kaza anından ilk görüntüler;