Anasayfa /  Foto Galeri

Sapık milyarderin Türk kurbanı ilk kez konuştu ve anlattıkları kan dondurdu!

Seks ticareti ve insan kaçakçılığından tutuklanan milyarder Jeffrey Epstein, Ağustos 2019'da hücresinde intihar etmişti. Sapık milyarderin kurbanları arasında bir Türk emlakçının olduğu da ortaya çıktı. İsmini açıklamayan Türk emlakçı kadın, Epstein'ın suç ortağı ve eski sevgilisi Ghislaine Maxwell'e 100 milyon dolarlık dava açtı.

Sapık milyarderin Türk kurbanı ilk kez konuştu ve anlattıkları kan dondurdu! - Sayfa 1

ABD'li ünlü milyarder Jeffrey Epstein 2019'un başlarında New York'ta tutuklanmış ve 2002-2005 yılları arasında gerçekleşen seksticareti ve insan kaçakçılığı suçlamalarından dolayı tutuklandığı belirtilmişti. Ünlü milyarderin daha önce de cinsel taciz suçundan sabıkası bulunuyordu.

Sapık milyarderin Türk kurbanı ilk kez konuştu ve anlattıkları kan dondurdu! - Sayfa 2

Epstein'in Manhattan'daki lüks evini basan polis evde çok sayıda uygunsuz fotoğraflar bulmuştu. Fotoğraflardaki zorla ilişkiye girdiği kişiler için fotoğraflarının olduğu bir 'kitap' tuttuğu ve burada yer alan bazı kişilerin yaşlarının çocuk yaşta olduğu belirtilmişti.

Sapık milyarderin Türk kurbanı ilk kez konuştu ve anlattıkları kan dondurdu! - Sayfa 3

Esptein'ın 'köle' olarak tuttuğu, tecavüz ettiği ve seks ticareti yaptırdığı çocuk yaştaki kızları da yanına alarak pek çok ülkeye götürdüğü ortaya çıkmıştı. Epstein'ın 'hamilelik çiftliği kurmak' gibi sapkın önerilerinin olduğu da dava sürecinde gün yüzüne çıkmıştı.Sapık milyarderin Türk kurbanı ilk kez konuştu ve anlattıkları kan dondurdu! - Sayfa 4

Jeffrey Epstein 10 Ağustos 2019'ta hücresinde ölü bulunmuş ve kendini asarak intihar ettiği açıklanmıştı.

Epstein'e fuhuş ağında yardımla suçlanan eski sevgilisi Ghislaine Maxwell ise Temmuz 2020'de gözaltına alınmıştı