Anasayfa /  Güncel /  Gündem

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülme anının görüntüleri ortaya çıktı!

Ünlü sunucu Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu daha 42 yaşındaydı... Mahmutyazıcıoğlu,Yeşilköy Balıkçılar Çarşısı'ndaki gece yarısı öldürülmesinin görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde Mahmutyazıcıoğlu'nun yerlerde sürüklendiği, darbedildiği ardından infazın gerçekleştiği görülüyor.

Abone ol
Abone ol 27 Ocak 2022 22:43

Ece Erken'le 7 aydır evli olan Beşiktaş eski yöneticisi ve avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Mahmutyazıcıoğlu cinayetiyle ilgili kan donduran detaylar ortaya çıktı. Şafak Mahmutyazıcıoğlu dün gece yarısı Yeşilköy'de bir balıkçı restoranında kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırıya uğradı. Saldırıda yedi el ateş edildiği iddia edildi.

Restoran ve çevresinde güvenlik kameraları incelemeye alınırken, olayla ilgili geniş çaplı soruşturma sürüyor. Mahmutyazıcıoğlu'nun 34 BJK 606 plakalı aracının ise restoran önünde park halinde olduğu görüldü.

İlk müdahalesi olay yerinde yapılan Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun yaşamını yitirdiği, kendisiyle birlikte aynı mekanda bulunan ve yaralanan şoförünün ise hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Saldırı gecesi yaşananlar ise ortaya çıkmaya başladı.

"DAVA NEDENİYLE TARTIŞMA ÇIKIYOR"

Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının muhabiri Uğur Kotan, cinayet gecesi yaşanan detayları şöyle aktardı:

"Olayın öncesinde Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Beşiktaş Eski Başkanı Fikret Orman'la kendisine ait balıkçı restoranında görüşüyor. Buradaki toplantının ardından Orman, uçağı olduğunu söyleyerek mekandan ayrılıyor. Bir süre sonra mekana silahlı saldırıyı gerçekleştiren, henüz kimliği belirlenemeyen 2 şahıs geliyor. Bu kişiler Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile görüşmek istediklerini söylüyorlar. Şafak Mahmutyazıcıoğlu da yanındaki kişileri rahatsız etmek istemediği için bu iki kişiyi arka bir masaya alıyor ve yanlarını geçiyor. Burada bir davayla ilgili konuşları iddia ediliyor. Hatta 1 milyon TL'nin konuşma sırasında dile getirildiği iddia ediliyor. Bir olayla ilgili anlaşamadıkları için tartışma çıkıyor. Dışarıda bekleyen Şafak Bey'in şoförü bu tartışmayı görünce müdahil oluyor. Bundan sonra tartışma iyice büyüyor ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu'na ateş etmeye başlıyorlar. Önce sağ bacağına 2 el ateş ediyorlar. Şafak Bey yere düşüyor. Bu süreçte Şafak Bey'i yerde sürüklüyorlar ve 2 el daha ateş ediyorlar. Şafak Mahmutyazıcıoğlu olay yerinde vefat ediyor."

GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesinin görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde Mahmutyazıcıoğlu'nun yerlerde sürüklendiği, darbedildiği ardından da infazın gerçekleştiği görülüyor.

Ece Erken'in eşi Mahmutyazıcıoğlu'nun son sözleri 'ne olur beni kurtarın' oldu. Ece Erken'in ise büyük bir acı yaşadığı ilk sözünün, 'onsuz ben ne yapacağım' olduğu öğrenildi.

ECE ERKEN YAZIŞMALARINI AÇIKLADI

Ece Erken eşi Mahmutyazıcıoğlu ile son yazışmalarını şöyle anlattı:

Gece konuştuk... 'Restorandayım, Fikret Orman gitti. İki gazeteci ile oturuyoruz' dedi. Ben de tamam bir tanem dedim.

00:15 ile 00:28 arası çevrimiçi olmayınca biraz içerledim. Meğer saldırıya uğramış. Ne olur kocamın katilleri bulunsun, kanı yerde kalmasın.

Mahmutyazıcıoğlu memkeketi Rize'de toprağa verilecek...

Yorumlar