Anasayfa /  Foto Galeri

Sadakatsiz’de Derin’in akıbeti belli oluyor! Asya’ya büyük şok!

Kanal D'de ekrana gelen Sadakatsiz dizisinin merakla beklenen 25. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Sadakatsiz'de Derin'in ortadan kaybolmasının ardından bulunan ceset izleyenleri şaşırtmıştı. Yeni bölümde cesedin Derin'e ait olmadığı ortaya çıkıyor.

Sadakatsiz’de Derin’in akıbeti belli oluyor! Asya’ya büyük şok! - Sayfa 1

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Cemal Hünal, Özge Özder, Gözde Seda Altuner, Burak Sergen, Taro Emir Tekin ve Alp Akar’ın başrollerde oynadığı Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz, 7 Nisan Çarşamba akşamı 25. yeni bölümüyle ekrana gelecek.

Sadakatsiz’de Derin’in akıbeti belli oluyor! Asya’ya büyük şok! - Sayfa 2

ASYA DERİN’İ BULUYOR!

Saakatsiz yeni bölümde Derin, yaralı halde Asya’nın evine geliyor. Bulunan ceset, Derin’e ait olmayınca Volkan rahat bir nefes alıyor. Asya ise gece evinin yakınlarında Derin’i görünce peşinden koşarak onu durdurmaya çalışıyor. Derin’in kanlar içinde Asya’nın kollarında yığılıyor. Derin’i kim, neden yaraladı?

Sadakatsiz yeni bölümüyle Çarşamba 20.00’da Kanal D’de.

Sadakatsiz’de Derin’in akıbeti belli oluyor! Asya’ya büyük şok! - Sayfa 3

SADAKATSİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Derin’in kaybolmasından sonra her şey incelenmeye başladı. Evde inceleme yapan ekip, Derin’in günlüğünü buldu. Günlükte yazanlar herkesi şoke etti. Derin’in Volkan’dan korktuğunu ifade ettiği satırlar dikkat çekti

Sadakatsiz’de Derin’in akıbeti belli oluyor! Asya’ya büyük şok! - Sayfa 4

Bu durum polis soruşturmasının seyrini de değiştirdi. Derin’in günlüğünde Volkan hakkında yazdıkları sonrasında Melih de duruma el koydu. Volkan’ın telefonundan Derin’e gönderilen ‘Seni öldüreceğim’ mesajı sonrasında da tüm gözler Volkan’ın üzerine çevrildi.