Anasayfa /  Foto Galeri

Sadakatsiz reytingleri alt üst etti! İşte geceye damga vuran sahne

Kanal D'nin yeni sezona damga vuran Sadakatsiz üç kategoride de çarşambanın en çok izlenen yapımı oldu... Yemek sahnesi şimdiden ‘efsaneler’ arasında yer aldı...

Sadakatsiz reytingleri alt üst etti! İşte geceye damga vuran sahne - Sayfa 1

'Sadakatsiz' dizisi 11 Kasım Çarşamba akşamı 6. bölümüyle Kanal D'de ekrana geldi. Heyecan dolu geceye intikam sahnesi damga vurdu.

Sadakatsiz reytingleri alt üst etti! İşte geceye damga vuran sahne - Sayfa 2

Kanal D’nin ekrana yeni bir soluk getiren dizisi Sadakatsiz, 6’ncı bölümüyle bir kez daha rakipsiz olduğunu ispatladı. Asya’nın Volkan’la yüzleştiği yemek sahnesi şimdiden televizyon fenomeni oldu. Sadakatsiz, reytingde her üç kategoride de birinci çıktı.

Sadakatsiz reytingleri alt üst etti! İşte geceye damga vuran sahne - Sayfa 3

Sadakatsiz’in dün (Çarşamba) akşam yayınlanan bölümünde eşi tarafından aldatılan Asya (Cansu Dere), kocası (Caner Cindoruk) ile onun sevgilisi Derin (Melis Sezen) ve ailesinin önünde yüzleşti; gerçekler ortaya çıktı. İzleyicinin Kanal D ekranına kilitlendiği o sahne başta olmak üzere tüm bölüm heyecanla izlenirken, Sadakatsiz reytinglerde zirveye oturdu.

Sadakatsiz reytingleri alt üst etti! İşte geceye damga vuran sahne - Sayfa 4

REYTİNG ZİRVESİNDE!

Sadakatsiz, Total’de 10.08 izlenme oranı (reyting), 22.07 izlenme payı (share); ABC1’de 12.08 izlenme oranı, 25.13 izlenme payı ve AB’de ise 11.58 izlenme oranı, 25.60 izlenme payı ile en çok izlenen yapım olurken tüm rakiplerini geride bıraktı.