Karamollaoğlu'ndan genel merkez için yardım çağrısı: Çok ciddi yardıma ihtiyaç var!

Karamollaoğlu'ndan genel merkez için yardım çağrısı! Konya'da katıldığı iftarda konuşan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Binanın satın alınabilmesi ve düzenlemelerin yapılması için çok ciddi kampanya ve yardıma ihtiyacımız var." dedi.

Karamollaoğlu'ndan genel merkez için yardım çağrısı: Çok ciddi yardıma ihtiyaç var!

Karamollaoğlu'ndan genel merkez için yardım çağrısı: Çok ciddi yardıma ihtiyaç var!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, siyasetin ülkenin problemlerine çözüm üretmek için yapılması gerektiğini belirterek, ''Siyasetçiler, birbirlerine laf yetiştirebilmek için konuşup, karşı taraftaki insanı, kendisiyle beraber olmayan insanları sıkıntıya sokmak, mağlup etmek, ezmek, lafının etkisi altında bırakmak için siyaset yapmamalılar. Siyaset, ülkenin problemlerini belirleyip, o problemlere çözüm üretme makamıdır.'' dedi.

Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, Konya'da partisi tarafından düzenlenen iftar yemeğine katıldı. Partili gençler tarafından meşalelerle karşılanan Karamollaoğlu, yemeğin ardından davetlilere seslendi.

Libya, Yemen, Bangladeş, Keşmir ve Filistin örneğini vererek nereye göz atılsa, kan ve gözyaşına şahit olunduğunu aktaran Karamollaoğlu, bu durumun kendilerini derinden yaraladığını ifade etti.

DÜNYADA BARIŞ VE HUZURA İHTİYACIMIZ VAR

Batı dünyasında Müslümanlara karşı kin ve nefret duygusunun doruğa çıktığını savunan Karamollaoğlu, şunları kaydetti:

"Yeni Zelanda'da camide ibadet sırasında Müslümanlar katledildi. Onun arkasından kilise ve havralara saldırı oldu. Hangi dine mensup olursa olsun ibadethanelerin hiçbirine ve insanlara bu tip saldırıların yapılmasını tasvip etmeyiz. Dünyada barış ve huzura ihtiyacımız var. Elhamdulillah Saadet Partisi ve milli görüş olarak 50 yıldır siyasi sahada bu hedeflerin gerçekleşebilmesi için ciddi çalışmanın içine girdik. Zaman geldi başarılı olduk. Zaman geldi iftiralara ve sıkıntılara maruz kaldık ama hiçbir zaman vazgeçmedik bunu dava edindik. Bugün de aynı duyguları yaşıyoruz."   

BU İŞİ BECEREMEYENLER ÖNCE NEDEN BAŞARAMADIKLARINI İDRAK ETSİNLER

Siyasetin nasıl yapılması gerektiğine de değinen Karamollaoğlu, şöyle konuştu:

''Siyasetçiler, birbirlerine laf yetiştirebilmek için konuşup karşı taraftaki insanı, kendisiyle beraber olmayan insanları sıkıntıya sokmak, mağlup etmek, ezmek, lafının etkisi altında bırakmak için siyaset yapmamalılar. Siyaset, ülkenin problemlerini belirleyip, o problemlere çözüm üretme makamıdır. Bu işi beceremeyenler, başaramayanlar muhalefete söz yetiştireceklerine, kabahat yükleyeceklerine, önce neden başaramadıklarını idrak etmek mecburiyetindeler. Kim olursa olsun. Bir işin başına geçtikten sonra aradan bu kadar uzun zaman geçtikten sonra, eğer ülkede beklenen refah sağlanamamış, huzur sağlanamamış, ülke beklendiği gibi kalkınamamışsa, neden kalkınamadıklarını, nerede yanlış yaptıklarını kendilerinin belirlemesi icap eder. O zaman doğruyu bulmak mümkün olur. O zaman yanlıştan caymak, doğru istikamete yönelmek mümkün olur. Ama suçlamalarla hiçbir yere gidemeyiz.''

GENEL MERKEZ BİNASI İÇİN YARDIMA İHTİYACIMIZ VAR

Siyasetin ülke problemlerine çözüm üretme makamı olduğuna değinen Karamollaoğlu, şöyle konuştu:

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tövbe edenler
Tövbe edenler - 4 hafta Önce

Ey milli görüşcüyüz diyen kendileri bile söylediklerine inanmayanlar siz milli görüşçüyüz dediğiniz halde neden cami düşmanı bir tutum içinde dolmayacak cami yaptınız yaygarasının baş mimarları bunun hesabını hangi kılıfla önce kullara sonra Allaha verebileceksiniz merak ediyorum neymiş ekonomik kayıp oluyormuş Allah demeycekmi size mülk benimdi maddeyi ve parayı da ben size nasip ettim sizin benim mülkümde bana ibadet için yapılan mabede müslümanım milli görüşçüyüm dediğiniz halde karşı çıktınız elalemin koca kiliseleri var türkiyede dolmadığı halde restrasyon çalışmalarına rahip ve çalışan masraflarına cemaatleri olmadığı halde boşa yapılan ayinlere milyarlar harcıyorlarken onlara ses çıkartmayan onca hiristiyan varken neden cami rahatsız etti sorulmayacakmı kalbiniz gavurdan yana döndü hesabını veremezsiniz sadece cami olayı örnek olarak yeter milli görüşçü olamadığınıza milli görüşçüyüz deyip islama hizmet etmediğiniz ortada iken ramazan da müslümanlardan 50 100 isteyip parti binası lazım sadakasını hangi yüzle istiyorsunuz camiye israfta parti binası olunca hayırmı oluyor yuh yuh sadece yuuuh (bu olayı tasvip etmeyenler sözüm meclisten dışarıdır bilesiniz)yazıktır camileri ezanları duymak istemeyen başörtüsü gericilik sakal şalvar Arabistana diyen din geride kaldı diyenlerle birlik ettiniz ALLAH (c.c)hesap günü sizleri size oy verenlerde helak edecek munafıklarla din düsmanlarıyla birlik ediyorsunuz

SIRADAKİ HABER