Anasayfa /  Teknoloji

Pubg Lite bedava kod nasıl alınır | FreeZone ve Paycell Pug Lite’ta kodlar nasıl yüklenir

Pubg Lite bedava kod nasıl alınır? reeZone ve Paycell Pug Lite’ta kodlar nasıl yüklenir. Tüm FreeZone ve Paycell kullanıcıları, PUBG LITE’ta kullanabilecekleri özel kodlarını SMS ile aldılar. PUBG LITE’ta sahip olduğunuz kodlar nasıl yüklenir?

Abone ol
Abone ol 20 Kasım 2022 06:12

Pubg Lite bedava kod nasıl alınır |  FreeZone ve Paycell Pug Lite’ta kodlar nasıl yüklenir

Tüm FreeZone ve Paycell kullanıcıları, PUBG LITE’ta kullanabilecekleri özel kodlarını SMS ile aldılar. SMS ya da bildirim ile gelen bu kodlar nedir ve nasıl yüklerim diye merak ediyorsanız, sizler için hazırladığımız bu yönergeleri adım adım izleyebilirsiniz.

FreeZone ve Paycell ile gelen kodlar ne veriyor?

FreeZone: Maple M416

Paycell: İskelet El M416

KODLAR NASIL YÜKLENİR?

1- PUBG LITE hesabınıza giriş yapın (hesabınız yoksa yeni hesap oluşturun) ve etkinlik sayfamızda göreceğiniz “Katılmak için Tıklayın” butonuna basın.

2- OYUNU (İSTEMCİ) İNDİRİN.

3- Oyun, resmi olarak 23 Mayıs’ta açıldığında oyuna giriş yapın.

4- Lobide Dükkan’a tıklayın.

5- Dükkan sekmesinde, sol aşağıda göreceğiniz “Bonus / Hediye Kodu” butonuna tıklayın.

6- SMS ya da bildirim ile almış olduğunuz kodu, açılan bu pencereye girin. Unutmayın, kodun son kullanma tarihi 19 Haziran 2019’dur.

Ve son olarak PUBG LITE’ın ve yeni eşyanızın keyfini çıkarın!

PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite için verilen FreeZone ve Paycell hediyeleri nasıl kullanılır?

Eğer FreeZone ve Paycell kullanıyorsanız, PlayerUnknown's Battlegrounds Lite için bir kod alabiliyorsunuz ama o kodu nasıl kullanacaksınız?

Birkaç gün içerisinde çıkışını gerçekleştirecek olan PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite için şu sıralar bazı kodlar dağıtılıyor. Bu kodlar, FreeZone ve Paycell kullanıcılarına veriliyor. Oyuncular, bu kodları kullanarak, oyun içinde bazı hediyelerin sahibi olabiliyor. Peki, sizler de bu kodlara sahipsiniz diyelim, ne olacak? O kodları nasıl kullanacaksınız? PUBG Lite oyununun geliştiricileri, bu soruyu cevapladı!

PUBG Lite içerisinde yeni hediyelerin sahibi olabilmek mümkün

Açıklamalara bakacak olursak, tüm FreeZone ve Paycell kullanıcıları, PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite isimli video oyununda kullanabilecekleri hediye kodlarını, kısa mesaj aracılığı ile aldılar. Kısa mesaj ya da duruma göre bildirim ile gelen bu kodlar nedir ve nasıl yüklenir diye de merak ediyorsanız, dediğimiz gibi geliştirici ekip, gerekli açıklamaları yaptı. Hemen aşağıdaki adımları izleyerek, sizler de bu kodları kullanıp, hediyelerinizin sahibi olabilirsiniz.

Gerekli süre: 5 dakika.

PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite için bahsetmiş olduğumuz kodlar, FreeZone ve Paycell tarafından otomatik olarak kullanıcılara gönderilmektedir. Eğer kısa mesaj kutunuza bir kod gelmediyse, bu adımlar size ne yazık ki yardımcı olamaz.

Sahip olduğunuz kodu, hesabınıza yükleyin.

PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite oyununun resmi internet sitesinden hesabınıza giriş yapın ve etkinlik sayfasında göreceğiniz, “Katılmak için Tıklayın” butonuna basın.

Oyunu, bilgisayarınıza indirin.

Gerekli katılımı gerçekleştirdiğiniz zaman, aynı internet sitesi üzerinden oyunun indirme sayfasına geçiş yapın. Bu sayfadan da gerekli bağlantıları kullanarak, oyunun istemcisini indirin.

Oyunun çıkışını bekleyin ve giriş yapın.

23 Mayıs 2019 tarihinde açılacak olan PUBG Lite, sunucularını aktif hale getirdiği zaman oyuna giriş yapın. Gerekli güncellemeler varsa, o güncellemeleri almayı da lütfen unutmayın.

Dükkan sekmesini bulun ve girin.

PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite oyununa giriş yaptığınız zaman lobi kısmından Dükkan sekmesini bulun ve o sekmeye girin. Bu sekmeden de, “Bonus/Hediye Kodu” butonuna tıklayın.

Kodunuzu kullanın ve eşyaların keyfini çıkartın.

Bonus/Hediye Kodu isimli butona tıkladığınız zaman, kısa mesaj veya bildirim yolu ile aldığınız kodu, bu sayfaya girin. Ardından da FreeZone için Maple M416; Paycell için de İskelet El M416 silahlarının keyfini çıkartın!

Yorumlar