Anasayfa /  Magazin

Poposunu açan ve olay olan Hatice'den samimi itiraf

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.sayfa programında podyumda poposunu açan ve olay olan Hatice'den samimi itiraf... Hatice yaptığı yeni açıklamada "Kocam öldükten sonra kafayı yedim" dedi.

Abone ol
Abone ol 18 Mart 2019 21:41

Şarkıcı Hatice, Gelin - Damat Fashion Day etkinliğinde podyuma çıkarak Muammer Ketenci defilesinde mankenlik yaptığı sırada kalçalarını açmıştı. Ünlü şarkıcı Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.sayfa programında yaptığı açıklamalarla gündeme oturdu.

Şarkıcı Hatice, Kanal D'deki '2.Sayfa' programına özel röportaj verdi. Geçen günlerde bir defilede podyuma çıkan ve popo açma hareketiyle gündem olan Hatice çok konuşulacak açıklamalara imza attı.

Hatice ''Evet, popomu açtım biraz da fazla kaçmış olabilir ama benim amacım mesaj vermekti mesajımı da verdim.' dedi.

Bomba itiraf: 

İşte Hatice'nin açıklamalarından satır başları:

''Benim o hareketi yapmamdaki amaç çok çok farklıydı, biraz basın için yaptım onu. 8 Mart Kadınlar Günü için video hazırladım kimse oralı olmadı. 

Ama ucuz buldukları hareket tıklanma rekoru kırdı. 2 milyonun üzerinde izlendi. Oraya gelen halk da destek verdi, alkışladı. Ben Muammer Ketenci'ye bunu söyledim, 'Benim kafam da böyle bir şey var yapacağım' dedim. Bilgi verdim.O espri yaptığımı düşünmüş olabilir. Bacak boyum uzun olunca, biraz fazla açılmış olabilir kusura bakmasınlar.

Bana dava açsınlar ben bunlara gülüyorum. Çok komik olaylar, bu podyumda neler neler oldu zamanında… Bunlar hiç gündeme gelmedi. Sanat camiasında olan bazı arkadaşların yorumlarına baktım evli barklı adamlarla olup, biraz daha güzel yaşamak için bedenini kullanan insanlarsınız. Biraz kendinize bakın ondan sonra bana laf söyleyin.


Yorumlar