Anasayfa /  Foto Galeri

Parmak şekliniz kişiliğiniz hakkında ipuçları veriyor! İşte parmak şeklinize göre kişilik analizi...

Düz parmaklara mı sahipsiniz? Yoksa sivri parmaklara mı? Ya da boğumlu parmaklarınız mı var? Bu el parmak şekli kişilik testinde, parmak şeklinizin kişiliğinizi nasıl belirlediğini anlatıyoruz. İşte parmak şeklinize göre kişilik testi...

Parmak şekliniz kişiliğiniz hakkında ipuçları veriyor! İşte parmak şeklinize göre kişilik analizi... - Sayfa 1

Parmak şeklinizin karakter özellikleriniz hakkında bazı gerçekleri açığa çıkardığını biliyor musunuz? Bu testimizde sizlerle birlikte parmakların şekli ile kişilik arasındaki bağlantıyı keşfederek bazı ilginç psikolojik gerçekleri ortaya çıkaralım. Parmak şekliniz kişiliğinizi nasıl belirler? Sizlere parmak şeklinizle ilgili birkaç soru soralım: Parmaklarınız nasıl? düz mü? Yoksa sivri mi? Ya da boğumlu mu? Bu el parmak şekli kişiliğinde, parmak şeklinizin kişiliğinizi nasıl belirlediğini açıklıyoruz.

PEKİ PARMAKLARINIZIN ŞEKLİ KİŞİLİĞİNİZ HAKKINIZDA NELER ANLATIYOR?

Parmak şekliniz kişiliğiniz hakkında ipuçları veriyor! İşte parmak şeklinize göre kişilik analizi... - Sayfa 2

DÜZ PARMAK ŞEKLİ KİŞİLİK

Düz parmaklarınız varsa, kişilik özellikleriniz yalan söylemeyi tercih etmeyen ve yalana tahammül edemeyen son derece dürüst bir insan olduğunuzu ortaya koyuyor. İhanetleri veya yalanları çok iyi almıyorsunuz. Siz kendiniz güvenilir bir insansınız ve sizin de gönülden güvenebileceğiniz birini bekliyorsunuz. Duygularını saklamakta çok iyisin. Ancak içten içe çok duygusalsınız. Genelde içinizde patlayan bir duygu fırtınası yaşarsınız, ancak halk arasında düz bir yüz tutacaksınız. Güçlü, bağımsız ve sakin bir dış görünüş yayıyorsunuz. Sadece bir ilişkide veya arkadaşlıkta biraz derinlik veya yakınlık kurduğunuzda, duygularınızı göstermeyi veya gardınızı düşürmeyi seviyorsunuz. Aksi takdirde tanımadığınız insanlara karşı çok soğuk görünebilirsin. Birçok kişi kibirli ve bencil olduğunuzu düşünebilir. En iyi niteliklerinizden biri, hiçbir şeyi yarım bırakmamanızdır. Bir projeye başladıysanız, daha sonra yapmaktan nefret etseniz bile mutlaka bitireceksiniz. Önemsediğiniz insanlar için orada olmayı seven kibar ve büyük kalpli bir insansınız.

Parmak şekliniz kişiliğiniz hakkında ipuçları veriyor! İşte parmak şeklinize göre kişilik analizi... - Sayfa 3

SİVRİ PARMAK ŞEKLİ KİŞİLİK

Sivri parmaklarınız varsa, kişilik özellikleriniz hırslı bir hayalperest olduğunuzu gösterir. Birinin sizi seveceği, anlayacağı ve sizi olduğunuz gibi kabul edeceği fantezi ve aşk hikayelerine çok inanırsınız. Sen çok sadık bir arkadaş ve ortaksın. Zaman zaman gerçeklikle temas eksikliğiniz, hayatı dolu dolu yaşamanıza da yardımcı olur. Tutkulusunuz ve hedeflerinize ve hayallerinize derinden inanıyorsunuz. Bunları gerçekleştirmeye kararlısınız ve bunu yapacak inceliğe ve becerilere de sahipsiniz. Bir kez bir hedef belirlediyseniz, son derece çalışkansınız. Genellikle toplumda liderlik pozisyonları veya güç rolleri elde edersiniz. Bununla birlikte, nezaketiniz ve sadakatiniz, bazen insanlar sizden faydalandığında başınızı belaya sokar. Duyarlı ve empatiksiniz.

Parmak şekliniz kişiliğiniz hakkında ipuçları veriyor! İşte parmak şeklinize göre kişilik analizi... - Sayfa 4

BOĞUMLU PARMAK ŞEKLİ KİŞİLİK

Boğumlu parmaklarınız varsa, kişilik özellikleriniz rahat ve açık fikirli olduğunuzu gösteriyor. Cömertliğiniz bazen sınır tanımıyor. Genellikle bir odadaki en sakin ve en dingin kişi sizsiniz. Soğukkanlılığınızı nadiren kaybedersiniz. Bir şeyleri gülerek siliyorsun. Gerçeğin senin için en önemli şey. Bir şeyin doğru olduğuna inanıyorsanız, ona bağlı kalırsınız. Bir takipçi veya kalabalığın içinde kaybolacak biri değilsiniz. Kendinizi mümkün olan en yüksek sürümde taşıyorsunuz. Konuşma ya da giyim tarzınıza bakılırsa, zahmetsizce öne çıkıyorsunuz. Sen bir baş döndürücüsün. Huzurlu dinamiklerinizi alt üst edebilecek durumlardan uzak durursunuz çünkü sinirlendiğinizde etrafınızda seyredilecek veya etrafta dolaşılacak bir görüntü olmazsınız. Yine de, hatalı olduğunuzu fark ederseniz, hemen özür dileyeceksiniz. Bir şeyleri ve küçük kavgaları kolayca bırakıyorsunuz. Ancak kendinize olan saygınızı zedeleyen konulardan da vazgeçmiyorsunuz. Kibarsın ama sadece birkaçı senin yakın çevrende. Günlük yaşam dengenizi bozan rutinlerden ve şeylerden nefret ediyorsunuz. Seninle ilgili en iyi şeylerden biri, iddialı olamaman.