Anasayfa /  Magazin

Özge Özpirinçci: Ben artık böyle şeylere tahammül edemiyorum

35. yaşını Yeniköy'deki evindeki partide kutlayan oyuncu Özge Özpirinçci, hakkında çıkan haberlere tepki gösterdi. Özge Özpirinçci "Ben artık böyle şeylere tahammül edemiyorum" dedi.

Abone ol
Abone ol 03 Nisan 2021 14:39

Yeniköy’deki evinde doğum günü partisi veren oyuncu Özge Özpirinçci'nin evini polis bastı.

35. yaşını kutlayan Özge Özpirinçci'nin sevgilisi Burak Yamantürk'ün “Eve izin belgeniz olmadan giremezsiniz” dediği ve basına küfür ettiği ileri sürüldü.

Habelerin ardından Özge Özpirinçci, şu açıklamayı yaptı:

"Kariyerim boyunca magazinle her zaman saygılı ve seviyeli bir ilişki korumaya çalıştım ve bu da başarılı oldu. Eskiden üzülüyordum ama artık sinirleniyorum. Açık hava bir restaurantta kutlanan doğum günüm evde bahçede devam ediyor ve magazin kameraları evin önüne gelip bahçenin içini çekmeye başlıyor.

Bahçe duvarlarına çıkıyorlar. Arkadaşım inip onlarla konusup Burak ve Uraz’ın röportaj yapabileceğini söylediğinde ‘Herkes gelip bizimle röportaj yapacak yoksa sabaha kadar burdayız’ cevabı ile karşılaşıyor.

Ortamı germemek adına bahçede asla etrafı rahatsız etmeyecek bir yükseklikteki müziğimizle ateş başında oturmaya devam ederken kapımıza polis geliyor. Evdeki insan sayısının üç katı sayıda olan magazin ellerine istedikleri malzeme geçmediği için akılları sıra polisi arayarak ortaya çıkacak görüntüleri manipüle ederek durumu bir ‘baskın’ gibi göstermeye çalışıyor.

Polis içeri geliyor ve bahçede yapılan konuşmada evde bulunan bizlerin yanlış bir şey yapmadığını söylüyor ve evden ayrılıyor. Magazin kameraları tarafından sürekli görüntü alınmasını istemediğimiz için de evin içine giriyoruz ve evlere dağılıyoruz.

Dediğim gibi, eskiden böyle şeylere üzülüyordum ama artık sinirleniyorum. Sadece içimi dökmek istedim çünkü yazılıp çizilen yalan haberlerin, çamur at izi kalsın tavırlarının karşısında biz sessizliğimizi korudukça yanlış anlaşılabiliyoruz ve ben artık böyle şeylere tahammül edemiyorum."

Etiketler Özge Özpirinçci
Yorumlar