Anasayfa /  Foto Galeri

Özcan Deniz'den Feyza Aktan'a kan donduran ifadeler! 'Polisi ararsan yüzünde sigara söndürürüm'

Özcan Deniz ile eski Eşi Feyza Aktan arasında sular durulmuyor. Feyza Aktan, fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kaldığını iddia ederek eski eşi Özcan Deniz ile ağabeyi Ercan Deniz hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu ve iki ay uzaklaştırma kararı aldırdı.

Özcan Deniz'den Feyza Aktan'a kan donduran ifadeler! 'Polisi ararsan yüzünde sigara söndürürüm' - Sayfa 1

Özcan Deniz, kendisinden 20 yaş küçük Feyza Aktan ile 2018'de evlenip 15 ay sonra tek celsede boşanmıştı. Ancak Kuzey adında bir oğulları olan Özcan Deniz ile Feyza Aktan'ın arasında sular bir türlü durulmadı.

Özcan Deniz'den Feyza Aktan'a kan donduran ifadeler! 'Polisi ararsan yüzünde sigara söndürürüm' - Sayfa 2

Eski eşi Feyza Aktan'ın evini gasbettiğini söyleyen Özcan Deniz'in şikayeti üzerine soruşturma başlatılmıştı. Özcan Deniz ile Feyza Aktan'ı karşı karşıya getiren ev haberleri sonrası Feyza Aktan'ın iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü.

Özcan Deniz'den Feyza Aktan'a kan donduran ifadeler! 'Polisi ararsan yüzünde sigara söndürürüm' - Sayfa 3

Hürriyet'in haberine göre; Feyza Aktan, iki yıl önce anlaşmalı olarak boşandığı, çocuğunun babası Özcan Deniz hakkında, ‘zincirleme şekilde kasten yaralama’, ‘kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma’, ‘hakaret’ ve ‘tehdit’ suçlarından, abisi Ercan Deniz hakkında da, ‘konut dokunulmazlığının ihlali’, ‘zincirleme şekilde yaralama’, ‘tehdit’, ‘hakaret’ ve ‘devletin kurum ve organlarını aşağılama’ suçlarından şikayetçi oldu.

Özcan Deniz'den Feyza Aktan'a kan donduran ifadeler! 'Polisi ararsan yüzünde sigara söndürürüm' - Sayfa 4

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na sunulan suç duyurusu dilekçesinde şu iddialara yer verildi: “Feyza Aktan’ın hamile olduğu dönemde Özcan Deniz, evlenmeden önce bir evlilik sözleşmesi yapmak istedi. Sözleşmede, Aktan’ın evlilik birliğinden doğmuş olan ve doğacak tüm haklarından feragat ettiği, bir katkı payı talep etmeyeceği gibi hükümler yer almaktaydı. 25 Ocak 2018’de Deniz’in, Aktan’ı eski sevgilisi Buse Narcı’yla aldattığı haberleri çıktı. Deniz, evi terk edip arkadaşına giden Aktan’ı tehditle eve getirip kapıyı kilitledi. Aktan kurtulmaya çalıştı, ancak Deniz boğazına yapışarak tokatlar attı ve kafasına vurdu. Hamile olan Aktan’ı karnının üstüne gelecek şekilde yere itekleyen Deniz, ‘Abimdeki silahı alacağım, ikimizi de öldüreceğim’ diyerek oradan ayrıldı.”