Anasayfa /  Foto Galeri

Oğuzhan Koç'tan sevgilisi Demet Özdemir'e çok konuşulacak iltifat!

Bu yaz evlilik planları yapan Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir aşkı tam gaz devam ediyor. Youtube'da yayınlanan 'İbrahim Selim İle Bu Gece' programına katılan Oğuzhan Koç, evlilik hazırlığı yaptığı Demet Özdemir'e olan hayranlığını dile getirdi.

Oğuzhan Koç'tan sevgilisi Demet Özdemir'e çok konuşulacak iltifat! - Sayfa 1

Oğuzhan Koç, oyuncu Yağmur Tanrısevsin'le beş yıllık ilişkisi bittikten kısa süre sonra Demet Özdemir ile görüntülenmişti. İlk önce "Aşk yok" diyen ikili, daha sonra birlikteliği kabullenmişti. 2021 yılını Alaçatı’daki bir otelde karşılayan çift, fotoğrafları çekilince ilişkilerini itiraf etmişti. Özdemir, "Evet, fotoğraflarımızın çekildiği doğru. Yeni yılın aşk bombası dersiniz artık" demişti. Oğuzhan Koç da Instagram’da yaptığı açıklamayla aşk yaşadıklarını doğrulamıştı.

Oğuzhan Koç'tan sevgilisi Demet Özdemir'e çok konuşulacak iltifat! - Sayfa 2

SEVGİLİLER GÜNÜ'NDE EVLİLİK TEKLİFİ 
İkili, geçtiğimiz aralık ayında âşıklar şehri Paris'e gitmiş, ancak sonrasında ayrılmıştı. Paris onlara uğursuz gelmiş, dönüşte kavga eden çift, "Bir daha asla olmaz" diyerek, ayrı yolara gitmiş ve birbirlerini sosyal medyadan takibi bırakmıştı. Ancak ayrılığa dayanamayan Demet ve Oğuzhan, kısa sürede barışmıştı. Yakın arkadaşlarının, ikiliyi habersiz bir araya getirerek barışmalarını sağladığı öğrenilmişti.

Oğuzhan Koç'tan sevgilisi Demet Özdemir'e çok konuşulacak iltifat! - Sayfa 3

Barışmalarının üzerinden fazla zaman geçmeden Koç, Sevgililer Günü'nde Demet Özdemir'e evlenme teklifi etmişti. Sakiler Grubu'nun da şarkılarıyla eşlik ettiği organizasyonda, 'Dünyadan Uzak' şarkısı eşliğinde Demet Özdemir, sevgilisine 'Evet' demiş, ikili böylece evlilik kararı almıştı.

Oğuzhan Koç'tan sevgilisi Demet Özdemir'e çok konuşulacak iltifat! - Sayfa 4

İLK VE TEK HAYRANIYIM' 
Geçtiğimiz günlerde sevgilisiyle ilgili yöneltilen bir soru üzerine Koç, "Demet ne yapıyorsa en iyisini yapıyor. Ben de sonuna kadar destekliyorum. İşinin hakkını veriyor. İlk ve tek hayranıyım" diyerek, nişanlısına övgü dolu sözler sarfetmişti.