Anasayfa /  Teknoloji

Numara komşusu nasıl bulunur? Numara komşusu nedir?

Sosyal medyada trend olan 'Numara komşusu' akımı merak ediliyor. Peki Numara komşusu nasıl bulunur? Numara komşusu nedir?

Abone ol
Abone ol 20 Ekim 2020 14:09

Her geçen gün değişen trendler, challange ve akımlara bir yenisi daha eklendi. Sosyal medya platformları üzerinden kullanıcıarın 'Numara Komşu'larıyla mesajlaşmalarını paylaşması trend haline geldi.  Numara komşusu nedir, nasıl bulunur gibi soruların cevapları kullanıcılar tarafından araştırılıyor.

Numara komşusu nedir?

Bir sosyal medya kullanıcısının aklına tesadüfen gelen yöntemle numara komşusuna mesaj atması ve konuşması trendlere düşmüştü ve kısa sürede birçok kişi numara komşularıyla konuşmaya başladı.

Numaralarını bu şekilde değiştirerek numara komşularına mesaj atan kullanıcılar bu mesaj görüntülerini Twitter hesaplarından paylaşarak akımı başlattı.

Sosyal medyanın yeni akımı numara komşusu ile mesajlaşmak için numara komşusu nasıl bulunur sorusu araştırılıyor. 

Numara komşusu nasıl bulunur?

Numara Komşusu’ akımında, numaranızın son rakamının bir aşağıda ya da yukarıdaki rakamıyla değiştiriliyor. Örnek vermek gerekirse, numaranız, ‘456’ ile bitiyorsa, bunu, ‘455’ ya da ‘457’ olarak yaparak numara komşusu bulunuyor.

Numaralarını değiştirerek numara komşularına mesaj atan kullanıcılar bu mesaj görüntülerini Twitter hesaplarından paylaşarak akımı başlattı. Kullanıcılardan bazıları ünlü kişilere denk geldiğini iddia etti. 

Yorumlar