Anasayfa /  Keyifli Haberler

Nereye Kızlar Sicilyaya mı

Abone ol
Abone ol 13 Ocak 2019 04:35

Nereye Kızlar Sicilyaya mı

Hocanın biri fıkra anlatmaya bayılırmış; özellikle de belden aşağı fıkralar ve espriler tabii ki…

Bir gün kızlar bir karar alırlar ve hoca gene böyle espriler yaparsa sınıftan toplu halde çıkmaya karar verirler… Bu durum hocanın kulağına gider.

Derse gelir ve Sicilyalı erkeklerin cinsel organının Türklerinkinden 10 cm. daha uzun olduğunu söyler…

Kızlar birbirlerinin yüzlerine bakarak ayağa kalkarlar ve almış oldukları karardaki gibi sınıfı terketmek isterler, tam sınıftan toplu halde çıkarken, hoca kızlara seslenir:

– “Ooo… Nereye kızlar? Sicilya’ya mı?”BONUS FIKRAHocanın bir gün subaşıya işi düşer. Adam haraç ve rüşvet yiyen birisidir. Hoca fakir, ne yapsın. Bir çömleğe toprak doldurur ve üstüne bal sıvar. Gitmiş işini görmüş, ilamını almış, memnun. Ertesi gün kapısında bir adam bitmiş:

– “Hoca demiş, subaşı ilamda bir kusur etmiş. Geri istiyor…”

Hoca yutar mı:

– “Kusura bakmasın evlat”, demiş. “Kusur ilamda değil çömlek

Subaşı: Osmanlı döneminde, kapıkulu süvarileri arasından seçilerek savaş zamanı güvenlik işlerine bakmakla, barış zamanı da vergi toplamakla görevlendirilen kimseye denir.AzrailAdamın biri arabasıyla giderken yolda bir yolcu alır arabaya…. adam arka tarafa biner…..

– Şöför “eee hemşerim kimsin nereye gidersin…der”

– Yolcu “ben Azrailim..canını almaya geldim der…… şöför alaycı bir tavırla

– “Sen mi Azrailsin der.. yaw senin gibi Azrail olurmu hiç der.” Yolcu sakin bir tavırla

– “Sen daha önce Azrail gördünmü de tarif ediyorsun der… ve ekler yolcu inanmadın bana öylemi der”

– Şöför “İnanmadım tabii der”

–Yolcu “O zaman 200 metre ileride bir adam daha alacaksın der” gerçekten de adamın dediği gibi şöför 200 metre ilerde bir yolcu daha alır.. Ama yolcu ön tarafa oturur…olaylar bundan sonra daha da enteresanlaşır.

–Şöför yanındakine “Ee sen kimsin nereye gidersin der.”

–Öndeki “Abi ben merkezde biryerde indirirsen çok sevinirim adım felanca der.” Şöför “Yaw şu arkadaki adam bana Azrailim diyo görüyonmu şu herifi hem iyilik ediyoz hemde dalga geçiyor zibidi der.” Öndeki arkaya bakar ama kimse yoktur.

–Öndeki “Abi arkada kimse yokki” Şöför hışımla arkaya bakar ve

– “Körmüsün be adam arkada oturuyor ya der.” Öndeki arkaya bir daha bakar ve

– “Abi senin kafan iyimi yoksa dalga mı geçiyorsun der.” Bu sefer arkadaki söze girer.

– “Gördün mü” der öndeki beni ne duyabilir nede görebilir der şöföre. Şöförün bir anda dizlerinin bağı çözülür bet beniz atar….arkadaki şöföre.

– “Hadi der arabayı kenara çek 2 rekat namaz kıl canını alacam der. Şöför ağlamaklı çaresiz bir şekilde arabayı kenara çeker ve iner arabadan.

Sonra….sonra ne olmuş biliyormusunuz?????

Adamlar arabayı aldığı gibi kaçmışlar… :)) :))Baba MesleğiÜç öğrenci babaları ile öğünmektedir, birincisi: Benim babam çok usta tamircidir, en külüstür arabayı bile jet gibi çalışır hale getirir.İkincisi benim babam çok büyük sıvacıdır en çirkin evi bile bir sıvadı mı güp güzel hale getirir.Sonuncu öğrenci benim babam körlerin gözlerin bir anda iyi eder, tekerlekli sandalyedekileri yürütür hatta kolu olmayanların kollarını çıkartır, iki öğrenci dönüp sormuşlar Baban evliya mı?

Çocuk cevap vermiş hayır zabıta!AtKarı koca kahvaltı yaparlarken kadın bir anda elindeki tavayı kocasının kafasına geçirir. Ne olduğunu anlamayan kocası şaşkınlıkla durumu sorar. Kadın:

– Dün pantalonunu yıkarken içinde üstünde Çiğdem yazan kağıt buldum.

Bunun üzerine kocası;

– Karıcım o gecen gün üzerine bahis oynadığımız atın ismiydi der.

Bu açıklamayı yeterli bulan kadın pürneşe içinde kahvaltısına devam eder.

İki gün sonra yine kahvaltıda bu sefer daha büyük bir tava ile kocasının kafasına öyle bir vurur ki koca bir kaç dakika kendini bilmeden masa üstünde yatakalmıştır.

Ayılınca karısına yine durumu sorar ve kadın cevap verir.

– Dün senin at aradı…


Yorumlar