Anasayfa /  Spor /  Galatasaray

Mustafa Cengiz'den Fikret Orman'a sert tepki!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fikret Orman'ın Kulüpler Birliği toplantısı sonrası yaptığı açıklamalar hakkında konuştu.

Abone ol
Abone ol 07 Aralık 2018 16:43

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fikret Orman'ın Kulüpler Birliği toplantısı sonrası yaptığı açıklamalar hakkında konuştu.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, son dönemde büyük krize yol açan Kulüpler Birliği toplantısı sonrası Fikret Orman'ın yaptığı açıklamalar hakkında konuştu.

Mustafa Cengiz'in açıklamaları şu şekilde:

"Fikret Orman'ın konuşmalarını dinleyince hepimiz birbirimize şok içerisinde baktık. Sahada ölümüne mücadele etsek de saha dışında doğruluktan yanayız. Fikret Orman, '17 kulüp olarak bildirinin arkasındayız' dedi ama orada 17 kulüp yoktu. 10 kulüp bildiriyi yayınlamadı. Hala 17 kulüp yayınladı demek ve Galatasaray'a haber vermeliydik demek başka bir garabeti ortaya çıkartıyor, bizi şaşırtıyor" Siz zaten 17 kulüp diye yazmışsınız, orada Galatasaray yok. Bize karşı değilseniz oraya 18 kulüp yazacaktınız. Kulüpler Birliği, birlik olmaktan çıkmıştır. Biz kendimiz için ayrıcalık istemiyoruz. TFF belki de ilk kez açıklıkla hakemleri dinlendirmeye aldı. Neden bu açıklamadan rahatsız oldunuz? Gizli olması daha mı iyiydi? Bildiriyi kimin yazdığı hala açıklanmadı. 'Ben yaptım oldu' demekle bu işler olmaz. Bu hareket bir Anadolu kulübüne de yapılsaydı aynı tepkiyi verirdik."


Yorumlar