Anasayfa /  Foto Galeri

Müslüme'nin tüm ailesi 24 saattir göz altında! Ablasından garip sözler

MERSİN'in Gülnar ilçesinde, ailesinin çadır kurduğu sırada ormanlık alanda kaybolduktan 10 gün sonra cansız bedenine ulaşılan 2.5 yaşındaki Müslüme Yağal'ın ölümüyle ilgili flaş gelişme! Müslüme'nin tüm ailesi 24 saattir Jandarma'da sorguda. Minik Müslüme'nin cenazesini alan ablasının "Allah sevdiği kulunu daha çabuk yanına alırmış" sözleri dikkat çekti.

Müslüme'nin tüm ailesi 24 saattir göz altında! Ablasından garip sözler - Sayfa 1

Mersin Gülnar'da Yörük aile Mehmet ve Selvi Yağal çiftinin 2,5 yaşındaki kızı Müslüme’nin cesedi, kaybolduktan 10 gün sonra evlerinden 7-8 kilometre uzakta bir dağın tepesindeki ormanda bulunmuştu. 

Müslüme'nin tüm ailesi 24 saattir göz altında! Ablasından garip sözler - Sayfa 2

Müslüme'nin ölümü şüpheli bulunup tüm ailesi Jandarma'da sorguya alınırken, 24 saattir sorgu işlemi sürüyor. 

Müslüme'nin tüm ailesi 24 saattir göz altında! Ablasından garip sözler - Sayfa 3

Mersin Adli Tıp'ta yapılan incelemenin ardından minik Müslüme'nin cenazesi defnedilmek üzere akrabalarının yaşadığı Karaman'a gönderildi. Küçük kızın cenazesi, Karaman'da yaşayan ablası Nurcan Özcan'a teslim edildi.

Müslüme'nin tüm ailesi 24 saattir göz altında! Ablasından garip sözler - Sayfa 4

'O bölgeye kendi gidemez ama kimsenin günahını alamam'

Abla Nurcan Özcan, Karaman'a hareket öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, "Allah kimsenin başına böyle bir acı vermesin" dedi. Başından bu yana böyle bir sonu beklemediğini ifade eden abla Nurcan Özcan, "Hiç kimsenin aklına gelmez, 2 yaşındaki bir çocuğun evden 7 kilometre uzağa gitmesi. Tarif edildiğine göre o bölgeye gidemez. Kimsenin günahını almak istemiyorum, hiç bir şüphem yok" ifadelerini kullandı.