Anasayfa /  Magazin

Murat Övüç'ten Yeşim Salkım'a şok küfür !

Sosyal meyda fenomeni Murat Övüç sahneden şarkıcı Yeşim Salkım'a açıkça küfür etti. Salkım "Keşke o ağzından çıkanı duysan. Bu ülke çok gördü senin gibileri, yok oldular" ifadeleriyle tepki gösterdi.

Abone ol
Abone ol 04 Ağustos 2020 09:26

İnstagram hesabından paylaştığı videolarda kadınlar başta olmak üzere sık sık cinsiyetçi hakaretler ve küfürler eden Murat Övüç, bu kez daha önce de polemik yaşadığı şarkıcı Yeşim Salkım'ı hedef aldı.

SAHNEDE YEŞİM SALKIM'A KÜFÜR ETTİ

Murat Övüç, sahnede şarkı söylemeden önce yaptığı konuşmada, "Bir tane şarkıcı var o... Beni kadın düşmanı ilan etmiş. Bütün mağdur kadınların yanındayım. Seni o..." diyerek açıkça Yeşim Salkım'a küfür etti.

 

 Aynı küfrü art arda kullanan Övüç'e Yeşim Salkım'dan tepki geldi. Övünç, Salkım'a küfrederken orada bulunan dinleyicilerin gülmesi ise tepkilere neden oldu.

Öte yandan, Murat Övüç'ün Yeşim Salkım'a küfrettiği görüntüler Twitter'da gündem oldu.

YEŞİM SALKIM: KEŞKE AĞZINDAN ÇIKANI DUYSAN

Murat Övüç'ün kendisine küfür ettiği videoyu sosyal medya hesabından paylaşan Salkım, "Yorum sizin... 'Nerede mağdur kadın var, ben yanındayım' diyen bu zavallı sizlere emanet. Ben çok şükür hiç o ağzına aldığı küfürle anılmadım. Şimdi Murat Övüç keşke o ağzından çıkanı duysan. Unutma kontrolsüz güç güç değildir. Bu ülke çok gördü. Senin gibileri yok oldular; yazık sana" dedi.

Yorumlar