Anasayfa /  Magazin

Murat Akıncı kaç yaşında Zerrin Özer'in eşi dolandırıcı iddiası olay

Sadece 36 saat süren evliliği ile Zerrin Özer magazin basınının gündeminde. Zerrin Özer 3 yıl önce tanıştığı ve bana bebek gibi bakıyor dediği 34 yaşındaki eşi Murat Akıncı'dan ayrılmak için yasal süreci başlattı. Murat Akıncı hakkında ortaya atılan dolandırıcı iddiaları 2 gündür magazin programlarında konuşuluyordu.

Abone ol
Abone ol 19 Haziran 2019 14:31

Sadece 36 saat süren evliliği ile Zerrin Özer magazin basınının gündeminde. Zerrin Özer 3 yıl önce tanıştığı ve bana bebek gibi bakıyor dediği 34 yaşındaki eşi Murat Akıncı'dan ayrılmak için yasal süreci başlattı. Murat Akıncı hakkında ortaya atılan dolandırıcı iddiaları 2 gündür magazin programlarında konuşuluyordu.

Zerrin Özer'in adı Murat Akıncı ile yaptığı olaylı evlilik sonrası magazin basınının gündemine tırmandı. 61 yaşında olan Zerrin Özer kendinden yaşça küçük 34 yaşındaki Murat Akıncı ile 16 Haziran'da kendine ait villasında aile arasında sade bir nikahla evlendiğini duyurmuştu. Evlenmeden sadece haftalar önce yeni aşkı hakkında konuşan Zerrin Özer bana çok değer veriyor, bana bebek gibi bakıyor çok aşığım demişti. 16 Haziran'da ise Murat Akıncı ile üçüncü evliliğini yaptı.

Ne olduysa evlilik sonrası magazin programına katılan ve dolandırıldıklarını söyleyen kadınlar canlı yayında Murat Akıncı'dan şikayetçi oldu. Murat Akıncı'nın sosyal medyadan kadınları kandırdığını, onlardan para aldığı söyleyen kadınların iddiaları yenilir yutulur cinsten değildi. Annesi ile birlikte birçok kadını dolandırdığı iddia edilen Zerrin Özer'in eşi Murat Akıncı sahte isim ve meslekle onlarca kadını dolandırmıştı.

Herkes ZerriN Özer'in ne diyeceğini merakla beklerken bugün beklenen açıklama geldi.  

"YASAL SÜREÇ BAŞLATILDI"

Basında yeni evlendiği eşi hakkında sayısız iddia ortaya atılan Zerrin Özer, sessizliğini bozdu. Özer'in menajeri açıklamasında şunları söyledi: 

"16 Haziran Pazar günü evlenen Zerrin Özer ve Murat Akıncı hakkında iki gündür basında yer alan haberlerle birlikte evlilik birliğinin temelden sarsıldığı görülmüştür. Zerrin Özer, biraz önce bana boşanma kararını açıklamıştır. Gerekli yasal süreç için işlemler tarafımızdan başlatılmıştır."

ZERRİN ÖZER KİMDİR:  4 Kasım 1957 tarihinde Ankara'da doğdu. 1970'li yılların önde gelen sanatçılarından Tülay Özer'in küçük kardeşidir. İlk, orta ve lise eğitimini bu ilde tamamladı. Anne ve babasının ayrılığı çocukluk yıllarının mutsuz geçmesinin en büyük sebebi oldu. Müziğe olan tutkusu Amerikalı şarkıcı Janis Joplin hayranlığı ile büyüdü. Kendi çalışmasıyla 1975'te katıldığı TRT yarışmasında birinci olmasının verdiği heyecan ve cesaretle müziğe yoğunlaştı.Bu yolda ablası Tülay Özer'in büyük desteğini arkasına aldı.İlk plağı olan Bizler ve Sizler - Yalvarırım adlı 45'liği 1976 yılında, uzun yıllar bağlı kalacağı Kent Plak tarafından yayınlandı. Takip eden dönemde, Türkiye'nin en ünlü orkestrası, İstanbul Gelişim Orkestrası ile caz ve dans müziği yaptı.

1979 yılında ilk dikkat çeken çalışması Esin Engin aranjeli, sözlerinde ve müziğinde Orhan Gencebay imzası bulunan 'Gönül' ile patlama yaparak, 1980 yılının 45'liği seçilen ikinci ve son 45'liği "Gönül - Yaman Olurum" ile Altın Plak ödülünü almaya hak kazandı. 1980 yılında ilk albümü "Seni Seviyorum" adıyla piyasaya çıktı, onu aynı yıl içersinde "Sevgiler" izledi. Artık kapılar açılmıştı. Hem de Paris'e kadar ... 1982 yılında, Paris'te, Eyfel Kulesi'nde, 'Binbir Gece' adı altında Türkiye'yi tanıtıcı konserler verdi. Sadece bununla da kalmadı, bir yıl sonra Paris'teki Olympia'da bir resital için sahneye çıktı.


Yorumlar