Anasayfa /  Magazin

Muhteşem İkili'ye bomba transfer

Muhteşem İkili'ye yeni transfer... Kanal D'nin sevilen dizisi Muhteşem İkili'ye daha önce Kavak Yelleri, Huzur Sokağı ve Yeşil Deniz gibi projelerle izleyici karşısına çıkan bomba bir ismin dahil edildiği öğrenildi.

Abone ol
Abone ol 08 Aralık 2018 13:39

Muhteşem İkili'ye sürpriz transfer.

Kanal D'de ekrana gelen; Kerem Bürsin, İbrahim Çelikkol, Öykü Karayel ve Özge Gürel gibi ünlü isimleri kadrosunda bulunduran Muhteşem İkili dizisi, 13 Aralık Perşembe akşamı izleyici karşısına çıkmaya hazırlanırken diziye bomba bir isim dahil edildi.

Daha önce Kavak Yelleri, Küçük Sırlar ve Huzur Sokağı gibi birçok önemli projede yer alan ve son olarak TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Yeşil Deniz'de 'Safiye' karakterini canlandıran Şive Şenözen'nin Muhteşem İkili'de polis Ela karakterine hayat vereceği öğrenildi.

Dizinin 7. Bölüm fragmanında da boy gösteren Ela, MKC ve Barca ile birlikte aynı ekipte çalışacak. Birlikte çalışmaya daha alışamamış ikilimiz atanan kadınla da çalışmak zorunda kalacak. 

Fakat, Ela’nın ekibe katılmasının bir başka amacı vardır. Ela aslında kolejden arkadaşları Ahsen’dir. Geçmişte yaşadıklarının öcünü almaya gelmiştir. İki kafadarımızı tehlikeli bir süreç beklemektedir.

ŞİVE ŞENÖZEN KİMDİR?

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan Şive Şenözen 1986 doğumlu, Kova burcudur. İstanbul‘da dünyaya gelmiştir.

4 Haziran 2016 tarihinde yönetmen Yahya Samancı ile evlenmiştir. Eşi Yeşil Deniz adlı dizinin yönetmenliğini üstlenmiştir. İşte Şive Şenözen'in sosyal medyadaki bazı paylaşımları...Yorumlar