Anasayfa /  Magazin

Müge Boz: Evet evleniyoruz! video izle

Oyuncu Müge Boz, Galatasaray basketbol takımı oyuncusu olan nişanlısı Caner Erdeniz ile evlenme kararı aldıklarını söyledi. Boz, evlenme kararı aldıklarını Instagram sayfasından açıkladı.

Abone ol
Abone ol 01 Haziran 2019 23:00

Müge Boz: Evet evleniyoruz! 

Müge Boz, Instagram sayfasından “Evet hakkımızda çıkan haberler doğru, evleniyoruz.”dedi. Boz, konu ile ilgili uzun bir açıklama yaptı!Genç oyuncu duygularını böyle ifade etti:

 “İlk görüşte aşka inandığımı geçen ay vizyonda olan filmim , Çat Kapı Aşk'ın röportajlarında çokça söylemiştim aslında. Hatta filmi çekerken, ‘Umarım ben de birine böyle deli gibi aşık olurum, ne güzel bir hismiş' demiştim. İçimden o kadar istemiştim ki bunu. Ama sonra unutmuştum bu isteğimi. Ne zaman gelecek, ne zaman gelecek diye sorgulamadığım zamanda, gerçekten doğru zaman olduğunda pat diye geliverdi işte. Zaten birisiyle ilk bakışmanızda kalbiniz size ne hissettiğini söylüyor, işte bu diyor. Sadece kulak verip dinlemek gerek. Bizde de tam da böyle oldu işte. Çat Kapı atıverdik kendimizi birbirimize. Gerçekten kalpten en saf duygularla isteyince ve doğru zaman gelince oluyormuş. Bana bunu öğretti yaşadıklarım. Dilerim kalpten isteyen herkesin dilekleri kabul olur.”


Yorumlar