Anasayfa /  Magazin

Müge Boz ateş püskürdü! Aynaya bakınca yüzünüz kızarmıyor mu?

Müge Boz isyan etti. Basketbolcu Caner Erdeniz’le nikah masasına oturan güzel oyuncu evliliğini eleştirenlere isyan etti.

Abone ol
Abone ol 30 Haziran 2019 14:52

Müge Boz ateş püskürdü! Aynaya bakınca yüzünüz kızarmıyor mu?Müge Boz isyan etti. Basketbolcu Caner Erdeniz’le nikah masasına oturan güzel oyuncu evliliğini eleştirenlere isyan etti.

 

Müge Boz, evliliğini ve hamileliğini eleştirenlere isyan etti. Oyuncu, “Aynaya bakınca yüzünüz kızarmıyor mu? Gerçekten üzücü, kırıcı hem de çok yaralayıcı” dedi.

Basketbolcu Caner Erdeniz’le 13 Haziran’da Barselona’da evlenen ve bir hafta sonra hamile olduğunu açıklayan Müge Boz, “Bebek vardı, sonra evlendiniz” tarzındaki yorumlara, sosyal medyadan isyan etti.

Instagram’dan düğün fotoğraflarını paylaşan oyuncu, “Ne çok olumsuz ve şaibeli yorumlar yaptınız... Aynaya bakınca hiç yüzünüz kızarıyor mu? Gerçekten üzücü, kırıcı hem de çok yaralayıcı” dedi.

Bu eleştirilere ayıracak vakti ve enerjisi olmadığını söyleyen Boz, “Gidin kalbinizi temizleyin. Mesela sokak köpeklerini besleyin, kedilere mama verin. Bir çiçek sulayın. Gülmeyi, içten kahkaha atmayı ve birini sevmeyi deneyin. Ama insanları karalamayın!

İnsanları mutsuz etmeye çalışıp, ondan beslenmeyin. Bunların hiçbirini yapamıyorsanız, bir psikoterapiste gidin ve tedavi olun” mesajını yazdı.

Oyuncu, eşi Erdeniz’le fotoğrafını, “Beraberliğimizin hep böyle eğlenceli, kahkaha dolu, içten, özgürce, koşulsuz severek, adeta bir lunapark tadında olması dilekleriyle...” notuyla paylaştı.


Yorumlar