Anasayfa /  Foto Galeri

Müge Anlı’ya Dürdane Kut’a gelen aşk mektubu damga vurdu! "Koca ineğim civelek Dürdane'm"

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı Tat Sert programına tüfekle öldürülen çiftçinin eşine yazdığı aşk mektubu damgasını vurdu. Eşinin ölümü sonrasında köylüleri Ramazan Şahin’in yollarına aşk mektupları bıraktığını söyleyen Dürdane Kut şaşkınlık yarattı. Mektuptaki sözlere, 'Koca ineğim, tavşanım, seksi Dürdane...' yazısı damgasını vurdu.

Müge Anlı’ya Dürdane Kut’a gelen aşk mektubu damga vurdu! "Koca ineğim civelek Dürdane'm" - Sayfa 1

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına bugün Dürdane Kut'un öldürülen kocası araştırılıyor. Dürdane Kut'a Ramazan Bey'in yazdığı mektup ise dinleyenleri gülümsetti.

Müge Anlı’ya Dürdane Kut’a gelen aşk mektubu damga vurdu! "Koca ineğim civelek Dürdane'm" - Sayfa 2

Balıkesir’in Havran ilçesinde 25 Temmuz 2018 tarihinde gerçekleşen olayda 50 yaşındaki iki çocuk babası Mustafa Kut tarlalarına gitmek üzere evinden çıktı. Evden ayrılışından bir süre sonra Mustafa Kut, tarlasına bir kilometre mesafede köylüler tarafından sulama için kullandığı su borusunun yakınında ölü bir halde buldu.

Müge Anlı’ya Dürdane Kut’a gelen aşk mektubu damga vurdu! "Koca ineğim civelek Dürdane'm" - Sayfa 3

Olaydan hemen sonra yapılan incelemelerde Kut’un, 3 metre yakınından av tüfeği ile sırtından vurulduğu ortaya çıktı.

Müge Anlı’ya Dürdane Kut’a gelen aşk mektubu damga vurdu! "Koca ineğim civelek Dürdane'm" - Sayfa 4

Müge Anlı tarafından ekrana getirilen cinayette ilginç detaylar ortaya çıktı. Talihsiz adamın su borusu yüzünden tartışma yaşadığı kişiler ile ölümünden sonra eşi Dürdane Kut’un yollarına aşk mektupları bırakan köylüleri Ramazan Şahin’e dikkat çekti.