Anasayfa /  Güncel /  3 sayfa-cinayet-kaza

Müge Anlı’nın programında ortaya çıktı: 7 yıl önce öldürdüğü kuzenini kuyuya atmış! video izle

Denizli’de 2013 yılında kaybolan Levent Karaduman’ı arayan aile, Müge Anlı’nın ekibinden yardım istedi, kısa süre sonra Karaduman’ın kuzeni tarafından öldürülerek bir su kuyusuna attıldığı ortaya çıktı.

Abone ol
Abone ol 07 Temmuz 2020 03:21

Levent Karaduman’ı öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan kuzeni Ali Osman S., cesedi babasının bahçesinde bulunan 9 metrelik su kuyusuna attığı belirlendi. Suçlamaları reddeden şüphelinin 7 yıl önce kiraladığı aracın PTS kayıtları ve telefon sinyallerinin kesiştiği noktadan yola çıkan polis, cesedin yerini tespit etti.

KUZENİNİ ÖLDÜRÜP BABASININ KUYUSUNA ATMIŞ
Şüphelinin cinayet döneminde kiraladığı aracın PTS kayıtları ve telefon sinyallerinin kesiştiği noktayı inceleyen cinayet büro ekipleri, aracın kullandığı güzergahlardan birisi olan ve ailenin sık sık gündeme getirdiği şüphelinin babasına ait Baklan ilçesi Hadim Mahallesinde bulunan bahçe evinde arama çalışması başlatıldı. Kayıp Levent Karaduman’ın cansız bedeninin yeri bu şekilde tespit edildi. Levent Karaduman ve Ali Osman S.’nin son telefon sinyallerinin kesiştiği noktada olan bölgede yapılan aramalar sırasında 9 metrelik ve içerisinde yaklaşık 5 metre su bulunan kuyuda Karaduman’ın önce ayakkabısına sonrasında ise cansız bedenine ulaşıldı.

2013 YILINDA KAYBOLDU, ANCAK AİLE TV PROGRAMINDAN DESTEK İSTEYİNCE POLİS HAREKETE GEÇTİ
Denizli’de 2013 yılında kaybolan tabelacı Levent Karaduman’ın (39) ailesi, bir televizyon kanalında yayınlanan Müge Anlı programı ekibinden yardım talebinde bulundu.

Telefonu son kez 4 Nisan 2013’te sinyal veren Levent Karaduman’ın kaybı ile ilgili suçlanan teyze çocuğu Ali Osman S., Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla bugün sabah 06.30 sıralarında Denizli Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Ekipleri tarafından gözaltına alındı. Kuvvetli cinayet şüphesiyle, 3 ayrı yere yapılan eş zamanlı operasyonda yakalanarak gözaltına alınan Ali Osman S., hastanede sağlık raporunun alınmasının ardından ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.

 

Yorumlar