Anasayfa /  Medya

Müge Anlı'dan Rahmi Özkan açıklaması! Rahmi Özkan’ın torunu Deha Uğur Özkan hayatını kaybetti

Müge Anlı programının ünlü avukatı Rahmi Özkan torun acısı yaşıyor. Henüz 13 yaşında olan Deha Reha Uğur, kanser hastalığı nedeniyle hayatını kaybetti. Çalışma arkadaşı olan Rahmi Özkan'ın torununu kaybettiği haberini canlı yayında veren Müge Anlı, 'Rahmi Bey yaklaşık 8 aydır bu üzüntüyle boğuşuyordu. Biz ona bu konuyu açmamaya çalışıyorduk. Ailesi söylemiyordu bile durumunu...

Abone ol
Abone ol 23 Aralık 2019 11:06

Müge Anlı programının ünlü avukatı Rahmi Özkan torun acısı yaşıyor. Henüz 13 yaşında olan Deha Reha Uğur, kanser hastalığı nedeniyle hayatını kaybetti. Çalışma arkadaşı olan Rahmi Özkan'ın torununu kaybettiği haberini canlı yayında veren Müge Anlı, 'Rahmi Bey yaklaşık 8 aydır bu üzüntüyle boğuşuyordu. Biz ona bu konuyu açmamaya çalışıyorduk. Ailesi söylemiyordu bile durumunu, ama ne yazık ki dünyada çok ender rastlanan bir rahatsızlığa yakalandı. Nurlar içinde yatsın, başı sağ olsun ailenin.' dedi.

Müge Anlı programının ünlü avukatı Rahmi Özkan'ın torunu Deha Reha Uğur hayatını kaybetti. Henüz 13 yaşında olan Deha Uğur Özkan’ın bir süredir akciğer kanseriyle mücadele ettiği ortaya çıktı. Deha Uğur Özkan, 22 Aralık Pazar günü Zincirlikuyu Mezarlığı’nda defnedildi.

MÜGE ANLI'DAN AÇIKLAMA

23 Aralık tarihli bölümde kötü bir hafta sonu geçirdiklerini ifade eden Müge Anlı, vefat haberini şu sözlerle verdi:

“Biz hafta sonu üzücü günler geçirdik. Rahmi Özkan’ın torunu bir süredir tedavi görüyordu ve maalesef tedavi gördüğü hastanede gözlerini yumdu. Henüz 13 yaşındaydı, ölüm her şekilde acı, ölüm her şekilde insanın sevdiklerinin yanına sığan, yakıştırılan bir şey değil ama 13 yaşında bir çocuğa hiç yakıştırılacak bir durum değil. Ben başta Rahmi Bey olmak üzere tüm Özkan Ailesi’ne, annesine, babasına, tüm yakınlarına, sevenlerine baş sağlığı diliyorum Rahmi Bey bir süre aramızda olamayacak. Kendini ne zaman iyi hissederse programda onunla beraber olacağız. İnsan çok şey söylemek istiyor ama ne yazık ki bazı konularda söylenecek bir şey yok. Rahmi Bey yaklaşık 8 aydır bu üzüntüyle boğuşuyordu. Biz ona bu konuyu açmamaya çalışıyorduk. Ailesi söylemiyordu bile durumunu, ama ne yazık ki dünyada çok ender rastlanan bir rahatsızlığa yakalandı. Nurlar içinde yatsın, başı sağ olsun ailenin.”

 

TED KOLEJİ'NDEN BAŞ SAĞLIĞI MESAJI

Müge Anlı’nın ‘Tatlı Sert’ televizyon programında yorumcu olarak yer alan avukat Rahmi Özkan’ın torunu Deha Uğur Özkan (13) önceki gün tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Özkan’ın vefat haberini eğitim gördüğü TED Koloji de yayımladığı başsağlığı mesajıyla duyurdu:

TED İstanbul Koleji Vakfı Özel Öğretim Kurumları'ndan paylaşılan başsağlığı mesajında, "8. sınıf öğrencilerimizden Deha Uğur Özkan'ı uzun bir tedavi süreci sonrası kaybettik. Deha'mıza Allah'tan rahmet, kederli Özkan ve TED İstanbul Koleji ailelerine sabır ve başsağlığı diliyoruz" denildi.

 

 

Yorumlar