Anasayfa /  Foto Galeri

Müge Anlı'da Uğur Dündar hakkıdaki iddia herkesi şoke etti

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te kayıp 8 gündür aranan 86 yaşındaki Hatice Dağlı bulundu. Yakınları büyük sevinç yaşarken oğlu canlı yayına konuk oldu. 20 yıl önce de kız kardeşinin kaybolduğunu belirten adam, "Uğur Dündar kız kardeşimi bulmak için yüklü bir para istemişti" diye konuştu...

Müge Anlı'da Uğur Dündar hakkıdaki iddia herkesi şoke etti - Sayfa 1

MÜGE ANLI'DA ARANAN HATİCE DAĞLI AİLESİNE TESLİM EDİLDİ!

Faili meçhul olaylar ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

Müge Anlı'da Uğur Dündar hakkıdaki iddia herkesi şoke etti - Sayfa 2

ATV'da yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 86 yaşındaki Hatice Dağlı'nın kayıp olayına ilişkin detaylar incelenmeye devam ederken beklenen haber geldi.

Müge Anlı'da Uğur Dündar hakkıdaki iddia herkesi şoke etti - Sayfa 3

Çözülemeyen olayların enine boyuna araştırılarak çözüme kavuşturulduğu program Müge Anlı İle Tatlı Sert'te seyircileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

Müge Anlı'da Uğur Dündar hakkıdaki iddia herkesi şoke etti - Sayfa 4

UĞUR DÜNDAR HAKKINDAKİ İDDİA HERKESİ ŞOKE ETTİ

Bu kapsamda 14. sezonu ile ekranlarda izlenen programda her geçen gün çözümlenmesi beklenen olayların tüm detayları incelenmeye devam ediliyor.