Anasayfa /  Medya

Müge Anlı'da akıllara durgunluk veren olay! Cinlerime söyledim Müge Anlı artık...

Müge Anlı ile Tatlı Sert'in bugünkü bölümünde kendisini Mehdi olarak tanıtan ve Enes Uçkan ile Cemal Güngör'ü kandıran Nur Ahmet Pehlivan olayı işleniyor. Silivri'de yaşanan olayda iki arkadaşı define kazmaya ikna eden din istismarcısı, 'Ben Mehdiyim, Cinlerimi saldım ve alanı taradılar, burada 100 ton altın var. Allah bana Hz. Muhammed'in eşyalarını gönderdi.

Abone ol
Abone ol 27 Mart 2019 14:11

Müge Anlı ile Tatlı Sert'in bugünkü bölümünde kendisini Mehdi olarak tanıtan ve Enes Uçkan ile Cemal Güngör'ü kandıran Nur Ahmet Pehlivan olayı işleniyor. Silivri'de yaşanan olayda iki arkadaşı define kazmaya ikna eden din istismarcısı, 'Ben Mehdiyim, Cinlerimi saldım ve alanı taradılar, burada 100 ton altın var. Allah bana Hz. Muhammed'in eşyalarını gönderdi.' gibi söylemlerde bulunuyor. Müge Anlı Nur Ahmet Pehlivan'ın izini sürerken, define avcılarını arama çalışmaları da sürüyor.

ATV'de yayınlanan Müge Anlı Tatlı Sert programında akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı.

İstanbul Silivri'de yaşanan olayda, Enes Uçkan ve Cemal Güngör isimli iki arkadaş, Nur Ahmet Pehlivan'ın yalanlarına inanarak, yanlarına aldıkları iki arkadaşlarıyla birlikte Rum Mezarlığı altında define aramaya başladı.

Müge Anlı'da ortaya çıkan gerçeklere göre, 3 yıl boyunca 120 metre 'S' şeklinde tünel kazan define avcılarından bir daha haber alınamadı. Ancak olay bununla da kalmadı...

"BEN MEHDİYİM"

Tüm çevre halkı kandıran ve "Ben Mehdiyim. Artık sır perdesi kalkacak. Kıyamet günü geliyor, bana inanın, bana destek olun ve sizlere cennetteki yerinizi garanti edeyim." diyen din istismarcısı Nur Ahmet Pehlivan'ın kandırdığı insanlar bir bir programa konuk olurken, anlattıkları kan dondurdu.

Müge Anlı'nın bu olayı incelemesinden rahatsız olan Nur Ahmet Pehlivan'ın, "Cinlerimi saldım. Müge Anlı ve ekibine o programı yaptırmayak. Siz merak etmeyin, tüm gazabım onların üzerinde olacak." dediği öğrenildi.

Bir diğer vatandaş ise, din istismarcısı Nur Ahmet Pehlivan'ın kendisini de kandırdığını ve kendisine Kabe'nin örtüsünden bir parçayı öptürdüğünü, Cinlerim bana Hz. Muhammed'in hırkasını, Hz. Musa'nın kılıcının kabzasını getirdi dediğini iddia etti.

Müge Anlı bir yandan bu din istismarcısı Nur Ahmet Pehlivan'ın peşindeyken öte yandan da halen kendilerinden haber alınamayan, ölü mü diri mi olduğu bilinmeyen define avcıları Enes Uçkan ve Cemal Güngör'ü arıyor.

Müge Anlı bir yandan bu din istismarcısı Nur Ahmet Pehlivan'ın peşindeyken öte yandan da halen kendilerinden haber alınamayan, ölü mü diri mi olduğu bilinmeyen define avcıları Enes Uçkan ve Cemal Güngör'ü arıyor.

Din istismarcısı Nur Ahmet Pehlivan'ın kandırdığı define avcıları Enes Uçkan ve Cemal Güngör'ün, defineyi bulmuş olabileceği ve bu parayla kayıplara karışmış olabileceği de ihtimaller arasında bulunduruluyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert'in bugünkü bölümünde yeni gelişmeler yaşanması durumunda detaylar haberimizde yer alacaktır.
Yorumlar