Anasayfa /  Medya

Müge Anlı- Metin Büyükşen ile Nejla Büyükşen katili Ertuğrul Ekmekçi mi? İzle

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kızlarının önünde canice öldürülen Metin Büyükşen ile Nejla Büyükşen cinayet zanlısı Ertuğrul Ekmekçi mi? Büşra Büyükşen kim yada kimleri koruyor? Detaylar haberimizde.

Abone ol
Abone ol 30 Nisan 2019 13:13

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kızlarının önünde canice öldürülen Metin Büyükşen ile Nejla Büyükşen cinayet zanlısı Ertuğrul Ekmekçi mi? Büşra Büyükşen kim yada kimleri koruyor? Detaylar haberimizde. 

Konya'da 3 Eylül 2018 tarihinde maskeli şahıslar tarafından canice öldürülen Metin Büyükşen ile Nejla Büyükşen'in geçen hafta ortaya çıkan swamp raporundan sonra yeni bir gelişme daha yaşandı. Ertuğrul Ekmekçi'nin elinde çıkan yoğun şekilde sawamp izleri ve verdiği çelişkili ifadeler ile dikkatleri üzerine çekti. Çiftin kızı Büşra'nın çelişkili konuşmalarda devam ederken Büşra'nın bir yada bir kaç kişiyi koruduğu şüphesi dahada yoğunlaştı. Peki Büşra kimi neden koruyor? Büşra tehdit edildiği için mi zanlının kim olduğunu söylemiyor? Ertuğrul Ekmekçi cinayetin neresinde. Büşra'nın yasak aşkı mı bu cinayete sebep oldu. Bütün detaylar haberimizde...

Müge Anlı'da Metin Büyükşen ile Nejla Büyükşen katili Ertuğrul Ekmekçi mi? - Sayfa 2

Metin Büyükşen ile Nejla Büyükşen çiftinin cinayeti ile ilgili kriminal raporunda rastlanan swamp iziyle ilgili 4 kişiden biri de aynı köyde oturan Ertuğrul isminde bir gençti. Yayına katılan Ertuğrul'un abisi Mevlüt bey kardeşinin daha önce katıldığı bir eğlencede silah sıktığını söylemiş "Ertuğrul'un cinayetten bir gün önce komşumuz Mahmut Çavdarcı'nın oğlunun eğlencesinde tüfek attığını gören arkadaşları var" açıklamasını yapmıştı.

Müge Anlı'da Metin Büyükşen ile Nejla Büyükşen katili Ertuğrul Ekmekçi mi? - Sayfa 3

Ertuğrul'un abisinin bahsettiği eğlencedeki evin sahibi Mahmut bey ise "Ben Ertuğrul'un tüfek attığını görmedim ama abisinin gördüm. Oğlum görmüş arkadaşları Ertuğrul'un tüfek attığını. Bizim eğlencemiz cinayetten 3 gün önce Cuma günü oldu. Pazartesi günü Dünürlerimize oturmaya gittik kaynım gelip Metin Büykşen'in vurulduğunu söyledi. Komşu olarak oradan ayrıldık cinayet evine ziyarete gittik. Cenaze çıktıktan sonra odayı toplayabilirsiniz dediler ben, Muhammet Çavdarcı, Murat, Uğur Büyükşen ve Betül beraber odayı toplamak için. Ertuğrul da vardı beraber topladık odayı.Bizim eğlencemiz cinayetten 3 gün önce durmaz o kadar swamp izi." açıklamalarını yaptı.


Yorumlar