Anasayfa /  Foto Galeri

Motor kazası geçiren Acun Ilıcalı'dan hastane çıkışında açıklama...

Sarıyer'de ters yönden gelen hafif ticari araçla çarpışarak motosiklet kazası geçiren ve ameliyat olan medya patronu Acun Ilıcalı, taburcu oldu. Hastaneden çıkan Ilıcalı, "Kızımla beraber talihsiz bir kaza yaşadık. Vatandaşımızdan da şikayetçi olmadım, sonuçta hepimiz hata yapıyoruz" diye konuştu.

Motor kazası geçiren Acun Ilıcalı'dan hastane çıkışında açıklama... - Sayfa 1

Geçtiğimiz günlerde kızıyla birlikte kaza geçiren Acun Ilıcalı, adeta ölümden döndü. Kolunda kırık tespit edilen Ilıcalı, acilen ameliyata alındı. Tedavi tamamlanan medya patronu taburcu oldu, hastane çıkışı o sancılı süreci anlattı. 

Motor kazası geçiren Acun Ilıcalı'dan hastane çıkışında açıklama... - Sayfa 2

Kemerburgaz Caddesi’nde yaşanan kazada ters yönde seyreden hafif ticari araç, Acun Ilıcalı’nın kullandığı motosikletle çarpışmış, kazada Acun Ilıcalı ve motosikletin arkasında bulunan kızı İlknur Banu Ilıcalı Ceyhun hafif yaralanmıştı. Ilıcalı ve kızı daha sonra sağlık ekipleri tarafından ambulansla özel bir hastaneye götürülerek tedavi altına alınmıştı.

Motor kazası geçiren Acun Ilıcalı'dan hastane çıkışında açıklama... - Sayfa 3

Ünlü televizyoncunun hastanede yapılan ilk tedavisinde kolunun kırıldığı öğrenilirken, kızı İlknur Banu Ilıcalı Ceyhun’un ise herhangi bir sağlık probleminin bulunmadığı tespit edilerek taburcu edilmişti. Koluna platin takılan Ilıcalı, 3 günlük tedavisinin ardından bugün taburcu oldu. Acun Ilıcalı hastaneden beraberindekilerle yürüyerek çıkış yaparken, kolunun sargılı olduğu görüldü.   

Motor kazası geçiren Acun Ilıcalı'dan hastane çıkışında açıklama... - Sayfa 4

"ŞİKAYETÇİ OLMADIM, SONUÇTA HEPİMİZ HATA YAPIYORUZ"

Hastane önünde açıklamalarda bulunan Ilıcalı, “Maalesef dönülmez yoldan dönmeye çalışan bir vatandaşın bizi kaldırıma sıkıştırması sonucunda kızımla beraber talihsiz bir kaza yaşadık. Vatandaşımızdan da şikayetçi olmadım, sonuçta hepimiz hata yapıyoruz, kaza, hata insana mahsus.