Anasayfa /  Foto Galeri

Milli Piyango tam, yarım ve çeyrek bilet kaç TL?

Milli Piyango tam, yarım ve çeyrek bilet kaç TL? Milli Piyango 2021 yılbaşı bilet fiyatları yılbaşı özel çekilişi için şansını denemek isteyen binlerce talihli adayı tarafından araştırılmaya devam ediyor. Şans oyunu bayilerinin önünde uzun kuyruklar oluşturan talihli adayları 100 milyon TL’nin sahibi olabilmek için biletlerini almaya başladı. Peki Milli Piyango tam, yarım ve çeyrek bilet kaç TL?

Milli Piyango tam, yarım ve çeyrek bilet kaç TL? - Sayfa 1

Milli Piyango tam, yarım ve çeyrek bilet kaç TL? Milli Piyango bilet fiyatları 31 Aralık 2020 Perşembe günü gerçekleştirilecek olan yılbaşı özel çekilişi öncesi satışa sunuldu. Büyük ikramiye tutarının tam 100 milyon TL olduğu çekilişte talihli rakamlar canlı yayında belirlenecek.

Milli Piyango tam, yarım ve çeyrek bilet kaç TL? - Sayfa 2

YILBAŞI BİLET FİYATLARI NE KADAR?

2021 yılbaşı bilet fiyatları tam, yarım ve çeyrek biletlere göre belirleniyor. Bu yılbaşı için tam bilet fiyatları 100 TL, yarım bilet fiyatları 50 TL ve çeyrek bilet fiyatları 25 TL olarak belirlendi.

Buna göre biletine ikramiye isabet eden kişi tam bilet sahibi olması halinde ikramiyenin tamamını, yarım bilet sahibi olması halinde ikramiyenin yarısını ve çeyrek bilete sahip olması halinde ikramiyenin dörtte birini alabilecek.

Milli Piyango tam, yarım ve çeyrek bilet kaç TL? - Sayfa 3

SATILAN BİLETE ÇIKANA KADAR BÜYÜK İKRAMİYE ÇEKİLİŞİ DEVAM EDECEK

Büyük ikramiyenin satılmayan bilete çıkması durumunda yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye satılan bilete çıkana kadar çekilişe devam edilecek. Milli Piyango Yılbaşı Sonuçları 31 Aralık 2020 gecesi çekilişten hemen sonra millipiyangoonline.com'da açıklanacak.