Anasayfa /  Politika

MHP'li Semih Yalçın'dan Mansur Yavaş'a çok sert sözler

Ankara'daki olaylı Alparslan Türkeş anmasıyla ilgili tartışma sürüyor. Devlet Bahçeli'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı bu konuda suçlamasından sonra CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun da Bahçeli'ye tepki göstermiş ve Mansur Yavaş'a destek vermişti. Bugün bir açıklama da MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'dan geldi. Yalçın hem CHP'li Torun'a hem de Mansur Yavaş'a sert çıktı. Yalçın, Yavaş için, "Mansur Yavaş artık rahat durmalı!" dedi.

Abone ol
Abone ol 01 Aralık 2021 19:10

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, Alparslan Türkeş etkinliğinde çıkan kavga nedeniyle Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a yönelik sert sözler kullanmasından sonra, CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun da Bahçeli'ye tepki göstermiş ve Mansur Yavaş'a destek vermişti.

Bugün bir açıklama da MHP Genel Başkan Yardımcısı, MHP İstanbul Milletvekili Semih Yalçın'dan geldi.

Twitter üzerinden mesajlar paylaşan Yalçın, son attığı twette "Mansur Yavaş artık rahat durmalı! Sayın Genel Başkanımızın haklı ikazlarını dikkate almalı! Almazsa kendisi bilir. Bizden söylemesi: Rüzgâr eken fırtına biçer. Fitne eken; öfke, kin, nefret, hışım ve şiddet biçer! Halkın haceti bunlar değil!" dedi.

İşte o tweetler

1-CHP'li Seyit Torun, Mansur Yavaş'a ayar veren Genel Başkanımız hakkında densizlik ederek sosyal medya üzerinden “Orada dur Bahçeli!” diye tıslamış! Haddini bil Torun! Haddini ve yerini bil! Tatava yapma!

2-Koskoca MHP Lideri; partisi aleyhinde dolap döndüren düzenbaz Mansur Yavaş’a uyarıda bulunmayacak, sicilli devşirmeniz de MHP'nin arkasından serbestçe iş çevirecek öyle mi? Sevsinler sizi!

3-Seyit Torun, hızını alamayıp “Tehditleriniz acizliğinizdir.” demiş. Asıl acizlik, kendi insan kaynaklarını tüketip MHP’nin sokağa bıraktıklarıyla iş tutmaktır.

4-Seyit Torun! Arkasında halkın olduğunu iddia ettiğin Mansur Efendi var ya, halka hizmet için harcama yapması gerekirken Belediye bütçesinden MHP’nin safra ve atıklarına ulufe dağıtıyor.

5-Bir zamanlar Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’yi CHP’lileşmekle suçlayan bu hadsiz, şimdi sizin kucağınızda perde arkasından MHP düşmanlığı yapıyor. Ne kadar düşük, atık, artık, fosil, muarız varsa başına topluyor, yallayıp yemliyor.

6-Mansur Efendi arkasına aldığı İP Müdiresi ile birlikte, MHP camiasına fitne ve tefrika sokmak üzere atık ve dönek örgütlemedeki beyhude gayretini sevgili Ankaralılara tevcih etse, kendisi için de halk için de daha hayırlı ve yararlı olur.

7(son)-Mansur Yavaş artık rahat durmalı! Sayın Genel Başkanımızın haklı ikazlarını dikkate almalı! Almazsa kendisi bilir. Bizden söylemesi: Rüzgâr eken fırtına biçer. Fitne eken; öfke, kin, nefret, hışım ve şiddet biçer! Halkın haceti bunlar değil!

Yorumlar