Anasayfa /  Foto Galeri

Meteoroloji'den bu iller için yağmur, kar ve fırtına uyarısı! 21 Kasım 2020 Hava Durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Orta ve Doğu Akdeniz, İç Anadolu'nun doğusu, Batı Karadeniz kıyıları, Orta ve Doğu Karadeniz (Amasya dışında), Doğu ve Güneydoğu Anadolu ve İstanbul, Kocaeli, Yalova, Sakarya ve Karaman çevreleri ile Kırklareli, Muğla'nın güney ve Antalya'nın batı kıyılarının yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. İşte 21 Kasım 2020 Hava Durumu ve 5 Günlük Hava Tahmin- 5 Günlük Tarımsal Hava Tahmini

Meteoroloji'den bu iller için yağmur, kar ve fırtına uyarısı! 21 Kasım 2020 Hava Durumu - Sayfa 1

Meteoroloji'den bu iller için yağmur, kar ve fırtına uyarısı! 21 Kasım 2020 Hava Durumu

Meteoroloji'den bu iller için yağmur, kar ve fırtına uyarısı! 21 Kasım 2020 Hava Durumu - Sayfa 2

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Orta ve Doğu Akdeniz, İç Anadolu'nun doğusu, Batı Karadeniz kıyıları, Orta ve Doğu Karadeniz (Amasya dışında), Doğu ve Güneydoğu Anadolu ve İstanbul, Kocaeli, Yalova, Sakarya ve Karaman çevreleri ile Kırklareli, Muğla'nın güney ve Antalya'nın batı kıyılarının yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; kıyılarda genellikle sağanak ve gök gürültülü sağanak, iç kesimlerde yağmur, yüksek kesimlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Yağışların; yarın (cumartesi) sabah saatlerinde Rize çevreleri ile Trabzon'un doğu, Artvin'in kıyı kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

Meteoroloji'den bu iller için yağmur, kar ve fırtına uyarısı! 21 Kasım 2020 Hava Durumu - Sayfa 3

HAVA SICAKLIĞI: 

Güneydoğu kesimlerinde 2 ila 4 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

Meteoroloji'den bu iller için yağmur, kar ve fırtına uyarısı! 21 Kasım 2020 Hava Durumu - Sayfa 4

RÜZGAR: 

Genellikle kuzeyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Marmara ile Kuzey Ege kıyılarında kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetli (30-60 km/sa) olarak esmesi beklenmektedir.