Anasayfa /  Foto Galeri

Meryem Uzerli kızının yüzünü ilk kez paylaştı

İkinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan oyuncu Meryem Uzerli, bebeğinin yüzünü ilk kez gösterdi. Uzerli, kızı Lily Koi'nin fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Meryem Uzerli kızının yüzünü ilk kez paylaştı - Sayfa 1

Adını açıklamadığı ABD'li sevgilisinden bebek beklediğini duyuran oyuncu Meryem Uzerli, geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne oldu.

Meryem Uzerli kızının yüzünü ilk kez paylaştı - Sayfa 2

Ünlü oyuncu ilk kez bebeğinin yüzünü gösterdi. Uzerli, paylaşımına "Saf aşk" notunu düştü.

37 yaşındaki Meryem Uzerli, anne olduğunu, "Ablan, baban ve ben seni ailemizde ağırladığımız için çok mutluyuz" sözleriyle duyurmuştu. Uzun süredir ekranlardan uzak olan oyuncu, doğuma sayılı günler kala hamilelik pozlarını da sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Meryem Uzerli kızının yüzünü ilk kez paylaştı - Sayfa 3

Can Ateş ile birlikteliğinden dünyaya gelen Lara adında bir kızı olan oyuncu, geçtiğimiz aylarda şu açıklamayı yapmıştı: Cinsiyeti kız. Lara artık 7 yaşında, zaten uzun zamandır kardeş istiyordu. Kendi ailemizi kuruyoruz.

Meryem Uzerli kızının yüzünü ilk kez paylaştı - Sayfa 4

"BENİM ÇOCUĞUM BABASIZ BÜYÜDÜ"

Çalışan kadınların gücünden bahseden Meryem Uzerli, "Siz de çalışan bir kadınsınız. Çocuğunuzun babası size ve kızına destek oluyor mu?" sorusuna şu yanıtı vererek sitem etmişti:

Benim ve çocuğumun babasıyla artık bir bağlantısı yok ama hayat bu. Yapacak bir şey yok. Bir çocuk babasıyla büyüyünce daha farklı oluyor ama benim çocuğum babasız büyüdü.