TCDD KPSS Şartsız 353 Memur Alımı Gerçekleştirecek

Geçtiğimiz günler itibariyle yayımlanan Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları bünyesine alımı yapılacak olan 356 kamu işçisiyle alakalı süreç netleşti. 

TCDD KPSS Şartsız 353 Memur Alımı Gerçekleştirecek

TCDD bünyesine yapılacak olan tcdd işçi alımları için 86 TREN TEŞKİL İŞÇİSİ, 42 DEMİRYOLU YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM MAKİNESİ OPERATÖRÜ, 188 DEMİRYOLU HATTI BAKIM ONARIMCISI, 40 LİMAN VİNÇ OPERATÖRÜ (RTG CE SSG) kadrolarına yönelik alımlar yapılıyor. 

Bu alımlara başvuru yapan adaylar, KPSS şartsız olarak görevlendirilecekler ve nihali listelerin açıklanmasıyla beraber artık evraklarını teslim etmesi gereken adaylar için belirtilen tarihe kadar süre bulunmaktadır.

Evraklar ne zaman, nereye teslim edilecek?

25 Ocak 2019 tarihine kadar nihai listede ismi bulunan adayların, evraklarını teslim etmeleri gerekmektedir. Yayımlanan tcdd işçi sonuçları duyurusunda detaylı olarak bu işlemlere yönelik bilgilendirmeler yapılmış, Başvurusunu yapan ve ismi aşağıda bağlantısı bulunan nihai liste kılavuzunda yer alan adaylar, kendilerinden istenen belgeleri 25 Ocak 2019 tarihinden önce e-posta yoluyla gönderebilir, posta yoluyla iletebilirler. 

İlgili tcdd işçi alımı sonuç duyurusu kapsamında ismi bulunan ve e-mail yoluyla belgelerini gönderecek adaylar isciistihdam@tcddtasimacilik.gov.tr mail adresi üzerinden evraklarını eksiksiz şekilde teslim etmelidir. 

Posta yoluyla yapılacak evrak teslimleri için gerekli bilgiler ve diğer detaylar, aşağıda yer alan kılavuzda bulunmaktadır.

Başvuru yapan adayların yer aldığı nihai listeye ulaşmak için tıklayınız

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2019, 17:17

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER