İŞKUR Üzerinden: ŞOK Marketleri Personel Alımı Gerçekleştirecek

Çok sayıda şubesi bulunan ŞOK Marketler, İŞKUR üzerinden personel alım ilanları yayımladı. 

İŞKUR Üzerinden: ŞOK Marketleri Personel Alımı Gerçekleştirecek

İŞKUR aracılığıyla başvuruları alınan bu ilana başvuru yapacak adayların; askerlik hizmetini tamamlamış olmaları, sağlık problemi bulunmaması, takım çalışmasına yatkın olması, iletişim becerisi gelişmiş olması, mesai saatlerine özen gösterebilecek olması, vardiyalı çalışma sisteminde görev almayı kabul ediyor ve sorumluluklarını yerine getirebilecek olması, mesleki bilgi ve tecrübe sahibi olması ya da öğrenmeye açık olması, kamu zararına faaliyetlerde yer almamış olması, herhangi bir yüz kızartıcı suçtan dolayı hüküm giymemiş olması, askerlik hizmetini yapmamış olanlar için en az iki yıl süreyle tecil ettirmiş olunması, T.C vatandaşı olması, daha önce şirket bünyesinde herhangi bir pozisyondan disiplinsizlik nedeniyle çıkarılmamış olunması şeklinde özetlenebilecek şartları taşıyor olmaları gerekmektedir.

Hangi kadrolara alımlar yapılıyor? Başvurular nasıl yapılıyor?

Yayımlanan şok marketler personel alımı için Kasiyer, Reyon Görevlisi, Perakende Satış Elemanı (Gıda), Market Elemanı, Satış Danışmanı / Uzmanı pozisyonlarına yönelik ilanlar yayımlanmıştır. 

Bu ilanlara başvuru yapmayı düşünen adaylar, İŞKUR web adresini ziyaret ettikten sonra, üye profilleriyle giriş yapmalıdır. Başarıyla üyeliklerine giriş yapan adaylar, açık iş ilanları bölümüne ulaşarak arama bölümüne " ŞOK Marketler " yazıp aratmalıdırlar. 

Bu arama işleminin ardından firmanın tüm ilanları ekrana çıkacaktır. Bu bağlantılarda yer alan pozisyonlar üzerinden, uygun olduğunuzu düşündüğünüz ilana başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 23:21

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Göksu
Mustafa Göksu - 2 ay Önce

Çok yetenekliyim işimi severek yapıyorum ortama uyum sağlayacak biriyim faha önce markette çalıştım kıbrısta

SIRADAKİ HABER